TEST COVID-19 Antygen szybki test (ślina) x 1 sztuka

  • Test Covid-19 Antygen szybki test (ślina) to wyrób medyczny przeznaczony dla osób, które odczuwają objawy mogące oznaczać zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2. Test jest przeznaczony do samokontroli. Wynik można odczytać w ciągu 15 minut.
  • TEST COVID-19 Antygen szybki test (ślina) x 1 sztuka
Producent: Diather
Kod produktu: 39778
23,67 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

W zestawie Test Covid-19 Antygen szybki test (ślina):

Kaseta testowa – 1szt., zestaw do pobrania próbki (lejek, probówka i końcówka zakraplająca) – 1szt., bufor – 1szt., torebka na odpady – 1szt., instrukcja użycia.

Działanie Test Covid-19 Antygen szybki test (ślina):

Test immunochromatograficzny do jakościowego wykrywania antygenu koronawirusa SARS-CoV-2. Wyrób medyczny Test Covid-19 Antygen szybki test (ślina) jest bardzo prosty do wykonania w warunkach domowych, potrzebna jest tylko próbka śliny. Test potwierdza zakażenie Covid-19, wynik można odczytać w ciągu 15 minut.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny Test Covid-19 Antygen szybki test (ślina) przeznaczony do stosowania w celu jakościowego wykrywania antygenu wirusa SARS-CoV-2 w próbce ludzkiej śliny. Test pozwala potwierdzić zakażenie Covid-19. Wskazaniem do wykonania testu jest występowanie takich objawów jak: gorączka, suchy kaszel, zmęczenie.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Do przeprowadzenia testu należy użyć świeżej próbki śliny (najlepiej użyć śliny pobranej zaraz z rana). Natężenie barw linii nie ma znaczenia, pojawienie się linii testowej oznacza wynik pozytywny. Produkt jednorazowego użytku.

Sposób użycia Testu Covid-19 Antygen szybki test (ślina):

Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Przed wykonaniem testu należy przeczytać instrukcję użytkowania. Próbkę śliny umieścić w probówce, następnie wlać bufor. Zatkać probówkę, wymieszać. Dwie krople z probówki umieścić w określonym miejscu na teście. Wynik odczytać w ciągu 15 minut. Interpretacja wyniku: wynik pozytywny – pojawia się linia kontrolna C i linia testowa T; wynik negatywny – pojawia się tylko linia kontrolna C; wynik nieprawidłowy – pojawia się tylko linia testowa T lub nie pojawia się żadna linia. W przypadku wyniku pozytywnego należy skonsultować się z lekarzem i podjąć odpowiedni działania zgodne z wytycznymi dla osób zakażonych koronawirusem. Wynik odczytany po 20 minutach należy uznać za nieważny.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Porady związane z TEST COVID-19 Antygen szybki test (ślina) x 1 sztuka

2021-12-07

Test na koronawirusa - Covid-19 - wykonaj go w domu

Test na koronawirusa - Covid-19 - wykonaj go w domu
Specjaliści zgadzają się jednogłośnie, że testy wykrywające zakażenie SARS-CoV-2 są jednym z istotnych elementów walki z pandemią. Obecnie do diagnostyki laboratoryjnej wykorzystywane są rekomendowane przez WHO testy genetyczne wykonywane metodą RT-PCR oraz pomocniczo testy immunologiczne. W aptekach nabyć można również test na koronawirusa do samodzielnego wykonania. Jakie testy można wykonać bez pomocy specjalisty i czym różnią się testy na Covid-19?
pixel