Test COVID-19 antygenowy Boson Biotech x 1 sztuka

  • Szybki test do samokontroli – Test COVID-19 antygenowy Boson Biotech. Samodzielne wykonanie testu jest łatwe, wszystkie potrzebne narzędzia znajdują się w zestawie. Badanie zaleca się wykonywać w ciągu 7 dni od wystąpienia niepokojących objawów.
  • Test COVID-19 antygenowy Boson Biotech x 1 sztuka
Producent: Boson Biotech
Kod produktu: 40442
15,95 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

W zestawie Test COVID-19 antygenowy Boson Biotech:

Antygenowy test kasetkowy (zaklejone opakowanie foliowe) – 1szt., sterylna wymazówka – 1szt. probówka – 1szt., roztwór ekstrakcyjny – 1szt., stojak na probówkę – 1szt., instrukcja obsługi.

Działanie Test COVID-19 antygenowy Boson Biotech:

Test COVID-19 antygenowy Boson Biotech jest testem do samokontroli. To test in vitro immunochromatograficzny, jednostopniowy o czułości – 96,77%, swoistości – 99,2% i dokładności – 98,72%. Mechanizm jego działania polega na jakościowym wykrywaniu antygenu wirusa SARS-CoV-2 w próbce wymazowej z nosa. Wynik uzyskuje się już w 15 minut. Test jest przeznaczony do stosowania u osób, które podejrzewają u siebie zakażenie koronawirusem. Test należy wykonać w ciągu pierwszych 7 dni od pojawienia się objawów infekcji.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny Test COVID-19 antygenowy Boson Biotech przeznaczony do jakościowego wykrywania antygenu wirusa SARS-CoV-2 w próbce pobranej z nosa. Do stosowania u osób z podejrzeniem zakażenia koronawirusem.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła.

Sposób użycia Testu COVID-19 antygenowego Boson Biotech:

Przed użyciem należy przeczytać instrukcję obsługi. Produkt należy stosować zgodnie z przeznaczeniem i według wskazówek producenta. Przed rozpoczęciem wykonywania testu należy dokładnie umyć ręce, przed pobraniem wymazu kilka razy wydmuchać nos. Zawartość buteleczki z roztworem ekstrakcyjnym przelać w całości do probówki ekstrakcyjnej. Końcówkę wymazówki delikatnie wsunąć do nozdrza na głębokość do 2,5cm od krawędzi nozdrza. Końcówkę wymazówki obrócić 3-4 razy wzdłuż śluzówki nosa, następnie pozostawić w nosie na kilka sekund. Następnie czynność powtórzyć w drugim nozdrzu, używając tej samej wymazówki. Wymazówkę umieścić w probówce ekstrakcyjnej, następnie 3-5 razy obrócić ją w probówce i pozostawić tam na 1 minutę. Wyjąć wymazówkę w taki sposób, aby wycisnąć z niej jak najwięcej roztworu, czyli ściskając probówkę palcami. Zatkać probówkę, trzy krople umieścić w zagłębieniu kasetki (należy unikać tworzenia się w zagłębieniu kasetki pęcherzyków powietrza). Wynik odczytać po 15-20 minutach. Wynik odczytany po czasie dłuższym niż 20 minut może być zafałszowany. Interpretacja wyników: wynik dodatni – pojawiają się dwie kolorowe linie – w obszarze kontrolnym C i obszarze testowym T; wynik ujemny – pojawia się tylko jedna linia w obszarze kontrolnym C; wynik nieważny – nie pojawia się linia w obszarze kontrolnym C.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel