Test Owulacyjny LH FLH-U102H ultraczuły kasetkowy x 5 sztuk

  • Test Owulacyjny LH FLH-U102H ultraczuły kasetkowy jest wskazany do stosowania u kobiet, które chcą określić swoje dni płodne. Test pozwala wykryć hormon LH w próbce moczu, cechuje się on ultraczułością wykrywa stężenie równe lub wyższe niż 30mlU/ml.
  • Test Owulacyjny LH FLH-U102H ultraczuły kasetkowy x 5 sztuk
Producent: Diather
Kod produktu: 16864
24,68 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

W zestawie Test Owulacyjny LH FLH-U102H ultraczuły kasetkowy:

Saszetki z testem kasetkowym – 5szt., pipeta kapilarna, instrukcja użycia.

Działanie Test Owulacyjny LH FLH-U102H ultraczuły kasetkowy:

Prosty do wykonania, szybki, ultraczuły, płytkowy test do wykrywania hormonu LH w próbce moczu. Test Owulacyjny LH FLH-U102H ultraczuły kasetkowy przeznaczony jest do stosowania w celu oznaczania dni płodnych. Test wykrywa poziom hormonu LH o stężeniu równym lub wyższym niż 30mlU/ml. Poziom hormonu luteinizującego w moczu wzrasta przed najbardziej płodnym dniem w cyklu miesiączkowym, co jest związane z uwolnieniem jednej z komórek jajowych z jajnika. Owulacja następuje zwykle w ciągu 24-36 godzin po nagłym skoku LH.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny Test Owulacyjny LH FLH-U102H ultraczuły kasetkowy przeznaczony do oznaczania poziom hormonu luteinizującego (LH) w moczu. Test wykonuje się w celu oznaczenia dni płodnych.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła.

Sposób użycia Testu Owulacyjnego LH FLH-U102H ultraczułego kasetkowego:

Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Przeczytać instrukcję obsługi przed wykonaniem testu. Zaleca się wykonywać testy mniej więcej o tej samej porze dnia. Przed pobraniem próbki moczu należy ograniczyć spożycie płynów na około 2 godziny. Nie zaleca się wykonywać badania z próbki pierwszego moczu porannego. Trzy krople moczu nanieść na oznaczone miejsce na teście. Odczekać 3 minuty i odczytać wynik. Interpretacja wyniku: wynik pozytywny – pojawiają się linie w polu kontrolnym C i polu testowym T (wyraźna linia); wynik negatywny – pojawia się tylko linia w polu kontrolnym C; wynik nieprawidłowy – pojawia się tyko linia w polu testowym T lub nie pojawia się żadna linia.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel