Test Alergia pies kot x 1 sztuka

  • Prosty w przeprowadzeniu test do jakościowego wykrywania we krwi przeciwciał klasy IgE (sIgE) swoistych wobec alergenów sierści psa i kota. Test Alergia pies kot wskazany jest do wykonywania u osób, u których podejrzewana jest alergia na sierść.
  • Test Alergia pies kot x 1 sztuka
Producent: Diather
Kod produktu: 12527
51,51 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

W zestawie Test Alergia pies kot:

Kasetka testowa – 1szt., pipeta plastikowa – 1szt., fiolka z zakraplaczem zawierająca bufor o objętości wymaganej do wykonania 1 testu – 1szt., sterylny nakłuwacz do pobieranie próbki krwi – 1szt., instrukcja użycia.

Działanie Test Alergia pies kot:

Test do wykonywania w warunkach domowych u osób, u których podejrzewana jest alergia na sierść zwierząt domowych. Test Alergia pies kot służy do jakościowego wykrywania swoistych przeciwciał klasy IgE swoistych wobec alergenów sierści psa i kota. W 20-25% przypadków alergia przejawia się nadwrażliwością typu natychmiastowego przebiegającą z takimi objawami jak nieżyt nosa, pokrzywka, atopowe zapalenie skóry, dolegliwości żołądkowo-jelitowe, duszność, rzadziej wstrząs anafilaktyczny. W polach testowych zawarto immobilizowaną streptawidynę, wynik odczytuje się na podstawie zmian barwy zachodzących w tych polach. Membrana kasety testowej zawiera przeciwciała sprzężone ze złotem koloidalnym skierowane przeciwko przeciwciałom klasy IgE osoby badanej, dodatkowo w studzienkach S kasety testowej zaadsorbowane są biotynylowane alergeny kota i psa. Dokładność testu (alergeny kota / E1 kot) wynosi 98%.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny Test Alergia pies kot przeznaczony do stosowania u osób, u których podejrzewana jest alergia – występują takie objawy jak np. świąd, zaczerwienienie skóry, powtarzające się kichanie, łzawienie oczu. Rekomendowany szczególnie w przypadkach, gdy atopia występuje u członków rodziny.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła.

Sposób użycia Test Alergia pies kot:

Należy stosować zgodnie z przeznaczeniem. Przed wykonaniem badania należy się zapoznać z instrukcją użytkowania. Próbkę krwi pobrać ze pomocą sterylnego nakłuwacza. Krew (2 krople) przy pomocy pipety nanieść na odpowiednie pole na kasetce testowej, następnie dodać bufor. Odczekać 15 minut i odczytać wynik. Interpretacja wyniku: wynik nieważny – nie pojawia się żadna linia; wynik negatywny – pojawia się linia w polu C, stężenie przeciwciał klasy IgE obecnych we krwi jest niższe od stężenia progowego. W przypadku, gdy objawy świadczące o alergii nadal się utrzymują, należy umówić się na konsultację lekarską; wynik pozytywny – pojawia się linia w polu C oraz w polu E1 i/lub E5, stężenie przeciwciał klasy IgE obecnych we krwi jest wyższe od stężenia progowego. Wynik pozytywny należy skonsultować się z lekarzem w celu dalszej diagnostyki.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel