Test CALPROTECTIN ALERT Kalprotektyna w kale x 1 sztuka

  • Test CALPROTECTIN ALERT Kalprotektyna w kale to wyrób medyczny do samokontroli. To proste do wykonania badanie wykrywa podwyższony poziom kalprotektyny w kale, dzięki czemu pozwala na zdiagnozowanie stanu zapalnego rozwijającego się w jelitach.
  • Test CALPROTECTIN ALERT Kalprotektyna w kale x 1 sztuka
Producent: LabHome
Kod produktu: 41560
53,23 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

W zestawie Test CALPROTECTIN ALERT Kalprotektyna w kale:

1 aluminiowa, szczelna torebka zawierająca: 1 płytkę testową oraz 1 saszetkę z pochłaniaczem wilgoci; 1 papierowa podkładka do pobrania próbki kału; 1 butelka do pobrania próbki kału zawierającą 3,3ml diluentu (rozcieńczalnika); 1 ulotka z instrukcją użytkowania.

Działanie Test CALPROTECTIN ALERT Kalprotektyna w kale:

Jest to szybki test immunologiczny do wykrywania kalprotektyny w kale, gdy jej poziom przekracza 50mcg w jednym gramie kału. Podwyższone stężenie kalprotektyny wskazuje na stan zapalny. Wyrób medyczny Test CALPROTECTIN ALERT Kalprotektyna w kale jest wskazany do samokontroli w przypadku podejrzenia chorób zapalnych jelit. Dodatkowo test pomaga różnicować zespół jelita drażliwego od chorób zapalnych jelit, tym samym pozwala uniknąć nieprzyjemnych badań endoskopowych. Dokładność testu wynosi 95%.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny Test CALPROTECTIN ALERT Kalprotektyna w kale przeznaczony do wykrywania stanu zapalnego jelit. Badanie kalprotektyny jest testem pierwszego rzutu w przypadku podejrzenia nieswoistych chorób zapalnych jelit, choroby Leśniowskiego-Crohna, wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, nowotworów jelita grubego. Test umożliwia odróżnienie zespołu jelita drażliwego od chorób zapalnych jelit.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Nie zamrażać. Produkt jednorazowego użytku.

Sposób użycia Testu CALPROTECTIN ALERT Kalprotektyna w kale:

Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Przeczytać instrukcję przed wykonaniem badania. Należy ściśle przestrzegać zaleceń producenta, aby badanie było wiarygodne. Przed badaniem dokładnie umyć i osuszyć ręce. Zebrać próbkę kału, używając papierowej podkładki. Z butelki odkręcić białą nakrętkę, pobrać próbkę kału, zanurzając jej końcówkę w trzech różnych miejscach. Próbkę umieścić w butelce, dokładnie zakręcić. Wstrząsać przez 10 sekund. Papierową podkładkę zutylizować w toalecie. Płytkę testową wyjąć z aluminiowej torebki bezpośrednio przed wykonaniem badania. Odłamać fioletową końcówkę dozującą z buteleczki. Dodać 5 kropli roztworu do dołka probówkowego, należy unikać pęcherzyków powietrza. Pozostawić na 10 minut, po 10 minutach odczytać wynik. Wynik odczytany po 15 minutach jest niewiarygodny. Interpretacja wyniku: wynik negatywny – pojawia się jedna linia w obszarze kontrolnym C (poziom kalprotektyny jest niższy niż 50mcg/g); wynik pozytywny – pojawiają się dwie linie – w obszarze kontrolnym C i obszarze testowym T, pojawiające się linie mogą mieć różną intensywność; wynik wymaga konsultacji z lekarzem; wynik nieważny – nie pojawia się żadna linia lub pojawia się tylko linia w polu testowym T; badanie zaleca się powtórzyć.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel