IGLESSY Sterylne jednorazowe igły do penów insulinowych 30G 0,3 x 8mm x 100 sztuk

  • Wyrób medyczny Iglessy Sterylne jednorazowe igły do penów insulinowych 30G 0,3 x 8mm wskazany jest do stosowania z większością wstrzykiwaczy. Igły zapewniają łatwy przepływ leku, a ich trzypłaszczyznowe ostrze gwarantuje bezbolesne wkłucie.
  • IGLESSY Sterylne jednorazowe igły do penów insulinowych 30G 0,3 x 8mm x 100 sztuk
Producent: Synoptis Pharma
Kod produktu: 41639
18,20 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Działanie Iglessy Sterylne jednorazowe igły do penów insulinowych 30G 0,3 x 8mm:

Wskazane do stosowania z większością dostępnych na rynku wstrzykiwaczy Iglessy Sterylne jednorazowe igły do penów insulinowych 30G 0,3 x 8mm to wyrób medyczny do wykonywania podskórnych iniekcji płynnych leków do organizmu. Igły są sterylne, nietoksyczne, niepirogenne i cienkościenne. Dzięki trzypłaszczyznowym ostrzom pokrytym silikonem wkłucie jest łatwe i bezbolesne. Produkt zapewnia łatwy przepływ leku.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny Iglessy Sterylne jednorazowe igły do penów insulinowych 30G 0,3 x 8mm przeznaczony do stosowania w celu wykonania podskórnych iniekcji. Produkt jest kompatybilny m.in. ze wstrzykiwaczami: NovoPen 4, NovoPen Echo, HumaPen savvio, HumaPen Ergo, HumaPen LUXURA HD, Humalog KwikPen, JuniorSTAR, SoloStar, GensuPen 2, Polhumin Pen.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Igły zgodne z europejską normą EN ISO 11608-2:2012. Igła jest sterylna tylko wtedy, gdy osłony i opakowanie są szczelnie zamknięte i nieuszkodzone. Produkt jednorazowego użytku, nie używać ponownie.

Sposób użycia Sterylnych jednorazowych igieł do penów insulinowych 30G 0,3 x 8mm Iglessy:

Do stosowania zgodnie z przeznaczeniem. Usunąć z igły etykietę, pociągając ją. Igłę przymocować do wstrzykiwacza, przekręcić ją, by zabezpieczyć połączenie. Zdjąć zewnętrzną i wewnętrzną osłonkę z igły. Podczas zabiegu należy stosować się do zaleceń producenta dotyczących wstrzykiwania insuliny. Po iniekcji założyć osłonkę zewnętrzną, igłę wyrzucić do kosza przeznaczonego na takie odpady.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel