IGLESSY Sterylne jednorazowe igły do penów insulinowych 31G 0,25 x 6mm x 100 sztuk

  • Iglessy Sterylne jednorazowe igły do penów insulinowych 31G 0,25 x 6mm to wyrób medyczny, który jest przeznaczony do stosowania u osób wykonujących podskórne iniekcje płynnych leków. Można stosować z większością dostępnych na rynku wstrzykiwaczy.
  • IGLESSY Sterylne jednorazowe igły do penów insulinowych 31G 0,25 x 6mm x 100 sztuk
Producent: Synoptis Pharma
Kod produktu: 39141
18,89 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Działanie Iglessy Sterylne jednorazowe igły do penów insulinowych 31G 0,25 x 6mm:

Iglessy Sterylne jednorazowe igły do penów insulinowych 31G 0,25 jest to wyrób medyczny przeznaczony do podskórnego podawania leków. Produkt wskazany do stosowania z większością wstrzykiwaczy na rynku. Igły są wyposażone w trzypłaszczyznowe ostrze pokryte silikonem, co sprawia, że wkłucie jest łatwe i bezbolesne. Dodatkowo igły zapewniają łatwy przepływ leku. Produkt sterylny, nietoksyczny, niepirogenne, cienkościenne.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny Iglessy Sterylne jednorazowe igły do penów insulinowych 31G 0,25 x 6mm przeznaczony do stosowania z penami insulinowymi do podskórnej iniekcji leków płynnych. Można stosować wraz ze wstrzykiwaczami (penami) takimi jak m.in.: NovoPen 4, NovoPen Echo, HumaPen savvio, HumaPen Ergo, HumaPen LUXURA HD, Humalog KwikPen, JuniorSTAR, SoloStar, GensuPen 2, Polhumin Pen.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Igła jest sterylna tylko wtedy, gdy osłony i opakowanie są szczelnie zamknięte i nieuszkodzone. Nie można stosować ponownie, produkt jednorazowego użytku. Produkt zgodny z europejską normą EN ISO 11608-2:2012.

Sposób użycia Sterylnych jednorazowych igieł do penów insulinowych 31G 0,25 x 6mm Iglessy:

Należy stosować zgodnie z przeznaczeniem. Usunąć etykietę z igły, przymocować igłę do wstrzykiwacza, ostrożnie przekręcić w celu zabezpieczenia połączenia. Następnie zdjąć z igły osłonę zewnętrzną, potem także osłonę wewnętrzną. Podczas wstrzykiwania insuliny należy przestrzegać zaleceń producenta. Po iniekcji założyć na igłę osłonę zewnętrzną. Igłę należy wyrzucić do właściwego pojemnika na śmieci.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel