IGLESSY Sterylne jednorazowe igły do penów insulinowych 32G 0,23 x 4mm x 100 sztuk

  • Wyrób medyczny Iglessy Sterylne jednorazowe igły do penów insulinowych 32G 0,23 x 4mm wskazany do stosowania w celu wstrzykiwania podskórnie leków. Igły są odpowiednie do stosowania z większością wstrzykiwaczy (penów), które są dostępne na rynku.
  • IGLESSY Sterylne jednorazowe igły do penów insulinowych 32G 0,23 x 4mm x 100 sztuk
Producent: Synoptis Pharma
Kod produktu: 41669
18,89 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Działanie Iglessy Sterylne jednorazowe igły do penów insulinowych 32G 0,23 x 4mm:

Wysokiej jakości sterylne, nietoksyczne, niepirogenne i cienkościenne igły przeznaczone do stosowania z penami (wstrzykiwaczami) do wykonywania podskórnych iniekcji płynnych leków. Wyrób medyczny Iglessy Sterylne jednorazowe igły do penów insulinowych 32G 0,23 x 4mm jest kompatybilny z większością dostępnych na rynku wstrzykiwaczy. Igły mają trzypłaszczyznowe ostrze pokryte silikonem, co zapewnia łatwe i bezbolesne wkłucie. Ponadto igły gwarantują łatwy przepływ leku.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny Iglessy Sterylne jednorazowe igły do penów insulinowych 32G 0,23 x 4mm przeznaczony do stosowania ze wstrzykiwaczem (penem) do podskórnych iniekcji płynnych leków do organizmu. Wyrób kompatybilny m.in. z: NovoPen 4, NovoPen Echo, HumaPen savvio, HumaPen Ergo, HumaPen LUXURA HD, Humalog KwikPen, JuniorSTAR, SoloStar, GensuPen 2 Polhumin Pen.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Produkt jednorazowego użytku – nie używać ponownie. Nie używać, jeśli osłona i opakowanie są uszkodzone, igła jest sterylna, gdy zarówno osłona, jak i opakowanie są szczelnie zamknięte i nieuszkodzone. Produkt zgodny z europejską normą EN ISO 11608-2:2012.

Sposób użycia Sterylnych jednorazowych igieł do penów insulinowych 32G 0,23 x 4mm Iglessy:

Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Pociągnąć za etykietkę w celu usunięcia jej z igły do wstrzykiwacza. Igłę przymocować do wstrzykiwacza, następnie przekręcić, aby zabezpieczyć połączenie. Zdjąć osłonę zewnętrzną z igły, następnie zdjąć wewnętrzną osłonę z igły. Postępować zgodnie z zaleceniami producenta dotyczącymi wstrzykiwania insuliny. Założyć osłonę zewnętrzną na igłę. Po zużyciu należy wyrzucić do odpowiedniego pojemnika na odpady.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel