APTEO Spray odstraszający komary, kleszcze i meszki 90ml

  • Apteo Spray odstraszający komary, kleszcze i meszki polecany jest dla osób dorosłych i dzieci powyżej 3. roku życia jako ochrona przed ukąszeniami owadów. Skuteczność działania preparatu zapewnia m.in. ikarydyna i olejek z eukaliptusa cytrynowego.
  • APTEO Spray odstraszający komary, kleszcze i meszki 90ml
Producent: Synoptis Pharma
Kod produktu: 25759
Przechowywanie: temperatura pokojowa
13,66 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Skład Apteo Spray odstraszający komary, kleszcze i meszki:

Butyloacetyloaminopropionian etylu 10g/100g, ikarydyna 0,5g/100g, olejek z eukaliptusa cytrynowego, uwodniony, cyklizowany (redefinicja z: mieszanina cis- i trans-p-mentano-3,8 diolu) (Citriodiol) 0,5g/100g.

Działanie Apteo Spray odstraszający komary, kleszcze i meszki:

Preparat skutecznie odstrasza kleszcze, meszki i komary, zawiera trzy substancje czynne, m.in. ikarydynę. Apteo Spray odstraszający komary, kleszcze i meszki jest przeznaczony do stosowania bezpośrednio na skórę u osób dorosłych i dzieci powyżej 3. roku życia. Preparat odstrasza komary i meszki przez 4 godziny od aplikacji, a kleszcze przez 2 godziny.

Zastosowanie:
Apteo Spray odstraszający komary, kleszcze i meszki przeznaczony do stosowania w celu ochrony skóry przed ukąszeniami owadów.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła, światła słonecznego. Produkt skrajnie łatwopalny. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Preparat działa drażniąco na oczy. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50st. C/122st. F. Należy chronić przed kontaktem z oczami, nosem i ustami. Jeśli preparat dostanie się do oczu, należy je ostrożnie płukać wodą przez kilka minut, osoby noszące soczewki, powinny je zdjąć (o ile jest to możliwe). Nie wdychać par produktu. Nie spożywać repelentu. Nie aplikować na odzież. Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 7375/18.

Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik sprayu. Nie stosować na uszkodzoną i podrażnioną skórę, nie stosować na błony śluzowe.

Sposób użycia Sprayu odstraszającego komary, kleszcze i meszki Apteo:

U dzieci od 3. roku życia stosować raz dziennie, u młodzieży od 12. roku życia i u osób dorosłych stosować dwa razy dziennie. Niewielką ilość preparatu rozpylać na skórę narażoną na ukąszenia z odległości około 20cm. Stosowanie na twarz: nie rozpylać bezpośrednio na twarz, należy spryskać dłoń i następnie rozprowadzić na skórze. Po aplikacji dokładnie umyć ręce. U dzieci nie stosować na dłonie.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel