Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Test na grypę typu A i B influenza x 1 sztuka

  • Test na grypę typu A i B influenza to wyrób medyczny do samokontroli. Jest to prosty do wykonania jakościowy test wykrywający antygeny nukleoproteidowe wirusa grypy typu A (w tym H1N1) i wirusa grypy typu B wyekstrahowane z wymazów z nosa i gardła.
  • Test na grypę typu A i B influenza x 1 sztuka
Producent: Hydrex
Kod produktu: 42091
22,27 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Polecane produkty

W zestawie Test na grypę typu A i B influenza:

Foliowa kopertka zawierająca: test oraz środek pochłaniający wilgoć; probówka ekstrakcyjna z zatyczką, sterylna wymazówka, bufor ekstrakcyjny 0,1 M roztwór soli fizjologicznej buforowanej fosforanem (PBS), instrukcja używania wyrobu.

Działanie Test na grypę typu A i B influenza:

Jakościowy, immunochromatograficzny test wykrywający antygeny nukleoproteidowe wirusa grypy typu A (w tym H1N1) oraz wirusa grypy typu B wyekstrahowane z wymazów z nosa lub gardła. Wyrób medyczny Test na grypę typu A i B influenza jest bardzo prosty do samodzielnego wykonania, w dodatku wynik można odczytać już po 15 minutach.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny Test na grypę typu A i B influenza przeznaczony do stosowania w celu wykrywania w wymazie z nosa lub gardła antygenów nukleoproteidowych wirusa grypy typu A (w tym H1N1) oraz wirusa grypy typu B.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła.

Sposób użycia Testu na grypę typu A i B influenza:

Należy przeczytać instrukcję użycia przed wykonaniem testu. Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Test, bufor i próbka powinny być w temperaturze pokojowej. Wymaz z nosa: odchylić głowę do tyło pod kątem 70st., sterylną wymazówkę wsunąć delikatnie do nozdrza, w którym jest więcej wydzieliny. Dwukrotnie obrócić wymazówkę o 360st., mocno docisnąć do śluzówki, aby pobrać odpowiednią próbkę. Wymaz z gardła: otworzyć usta i wysunąć język, sterylna wymazówką potrzeć powierzchnie dwóch migdałków oraz tylną część gardła. Należy unikać dotykania języka, zębów i policzków. Dla każdej badanej próbki używać nowej, odpowiednio oznakowanej probówki ekstrakcyjnej (w zestawie). Do probówki przelać cały bufor ekstrakcyjny (około 0,4 ml), umieścić w niej także wymazówkę i obrócić nią 10 razy, dociskać wymazówkę do ścian probówki. Trzeba zachować ostrożność, aby nie wylać buforu. Następnie wymazówkę wyjąć, przyciskając ją do wewnętrznej części probówki z buforem i starając się z niej wycisnąć jak najwięcej płynu. Wymazówkę wyrzucić. Probówkę zatkać, obracać nią w celu wymieszania zawartości. Nie wstrząsać. Na teście w dołku na próbkę (S) umieścić 3-4 krople roztworu. Wynik odczytać o 15 minutach. Wynik odczytany po 20 minutach jest nieważny. Interpretacja wyniku: wynik dodatni – w obszarze kontrolnym C pojawia się barwny prążek oraz w obszarze testowym pojawia się jeden lub dwa barwne prążki – wynik dodatni dla grypy typu A – pojawia się barwny prążek w strefie testowej A; wynik dodatni dla grypy typu B – pojawia się barwny prążek w strefie testowej B; wynik dodatni dla grypy typu A i B – pojawiają się dwa barwne prążki w strefie testowej A i B. Wynik ujemny – pojawia się tylko prążek w obszarze kontrolnym C. Wynik nieważny – nie pojawia się prążek w obszarze kontrolnym C.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel