Test antygenowy Combo Grypa A/B + COVID-19 x 1 sztuka

  • Test antygenowy Grypa A/B + COVID-19 to szybki, jakościowy test do wykrywania antygenów SARS-CoV-2 oraz antygenów wirusa grypy typu A oraz wirusa grypy typu B – w próbkach wymazu z nosa pobranych w pierwszych 7 dniach od wystąpienia objawów.
  • Test antygenowy Combo Grypa A/B + COVID-19 x 1 sztuka
Producent: Diather
Kod produktu: 42250
13,67 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

W zestawie Test antygenowy Grypa A/B + COVID-19:

Saszetka z testem kasetowym i pochłaniaczem wilgoci, bufor lizujący i zakraplacz, wymazówka do pobierania wymazu z nosa, instrukcja użycia, torebka na odpady biologiczne.

Działanie Test antygenowy Grypa A/B + COVID-19:

Wyrób przeznaczony do samokontroli – Test antygenowy Grypa A/B + COVID-19. Jest to test immunochromatograficzny do diagnostyki in vitro. Wskazany jest do szybkiego, jakościowego wykrywania antygenów SARS-CoV-2 oraz antygenów wirusa grypy typu A oraz wirusa grypy typu B, w próbkach wymazu z nosa pobranych w pierwszych 7 dniach od wystąpienia objawów. Trzeba jednak pamiętać, że test nie powinien być stosowany jako jedyne kryterium diagnostyczne zakażenia SARS-CoV-2, wirusem grypy typu A i wirusem grypy typu B. Test jest prosty do wykonania, wynik można odczytać już po 15 minutach.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny Test antygenowy Grypa A/B + COVID-19 przeznaczony do stosowania w celu wykrywania antygenów SARS-CoV-2 oraz antygenów wirusa grypy typu A oraz wirusa grypy typu B w próbkach wymazu z nosa pobranych w pierwszych 7 dniach od wystąpienia objawów. Test nie jest wskazany do stosowania jako jedyne kryterium diagnostyczne zakażenia SARS-CoV-2, wirusem grypy typu A i wirusem grypy typu B. Wskazaniem do wykonania testu jest występowanie takich objawów jak: gorączka, zmęczenie, suchy kaszel, utrata węchu i smaku, bóle mięśni.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła.

Sposób użycia Testu antygenowego Grypa A/B + COVID-19:

Produkt należy stosować zgodnie z przeznaczeniem. Przed wykonaniem testu należy przeczytać instrukcję użytkowania. Przed badaniem należy dokładnie umyć ręce. Probówkę z buforem otworzyć i umieścić we wskazanym miejscu na opakowanie. Przy pomocy wymazówki pobrać próbkę z nosa (5 razy obrócić ją w otworze nosowym). Wymazówkę włożyć do probówki, obrócić 10 razy, następnie ścisnąć probówkę 5 razy. Wyjąć wymazówkę, zatkać probówkę. Wycisnąć cztery krople we wskazanym miejscu na kasetce testowej. Odczekać 15 minut i odczytać wynik. Interpretacja wyników: prawidłowy – pojawia się linia w polu kontrolnym C oraz jedna, dwie, trzy linie w polach testowych; nieprawidłowy – pojawia się linia tylko w polu kontrolnym C; nieważny – nie pojawia się linia w polu kontrolnym C lub pojawiają się niewyraźne przebarwiania w polach testowych.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel