Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Test antygenowy Combo FLUORECARE Grypa A/B + COVID-19 + RSV x 1 sztuka

  • Wyrób do samokontroli typu 4w1. Test antygenowy FLUORECARE Grypa A/B + COVID-19/RSV przeznaczony do stosowania w celu wykrywania antygenów wirusa grypy typu A i B, wirusa SARS-Cov-2 oraz RSV. Jest to produkt odpowiedni do użytku domowego.
  • Test antygenowy Combo FLUORECARE Grypa A/B + COVID-19 + RSV x 1 sztuka
Kod produktu: 42284
13,50 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Polecane produkty

W zestawie Test antygenowy FLUORECARE Grypa A/B + COVID-19/RSV:

Sterylna wymazówka, kaseta testowa, probówka z buforem, statyw, woreczek na odpady, instrukcja użycia.

Działanie Test antygenowy FLUORECARE Grypa A/B + COVID-19/RSV:

Test antygenowy FLUORECARE Grypa A/B + COVID-19/RSV jest to test immunochromatograficzny przeznaczony do szybkiego wykrywania antygenów wirusa Sars-Cov-2, wirusa grypy typu A i B oraz wirusa RSV. Produkt przeznaczony do samokontroli do użytku w warunkach domowych. Test wykonuje się z samodzielnie pobranego wymazu z nosa. Sprawdza się zarówno u osób bezobjawowych, jak i objawowych. Zestaw stosowany jest wyłącznie do diagnostyki pomocniczej in vitro.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny Test antygenowy FLUORECARE Grypa A/B + COVID-19/RSV przeznaczony do stosowania w celu wykrywania antygenów wirusa Sars-Cov-2, wirusa grypy typu A i B oraz wirusa RSV. Wskazaniem do wykonania testu jest: gorączka, ból głowy, osłabienie, dreszcze, katar, zapalenie gardła, kontakt z osobą zakażoną, podejrzenie infekcji COVID-19. Można stosować od 2. roku życia.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. U dzieci od 2. do 14. roku życia test musi wykonywać osoba dorosła. U młodzieży od 14. do 18. roku życia test należy wykonywać pod nadzorem osoby dorosłej. Posiada certyfikat CE2934.

Sposób użycia Testu antygenowego FLUORECARE Grypa A/B + COVID-19/RSV:

Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Należy zapoznać się z instrukcją użytkowania przed wykonaniem testu. Przed wykonaniem testu umyć, osuszyć i zdezynfekować ręce. Przygotować probówkę. Wykonać wymaz z obu otworów nosowych, używając tej samej wymazówki. Należy ją włożyć na głębokość około 2,5cm. Wymazówkę umieścić w probówce z buforem, złamać ją w odpowiednim miejscu i zamknąć probówkę. Probówkę ucisnąć 10 razy, pozostawić na minutę. Zdjąć zakrętkę, dwie krople roztworu umieścić w odpowiednim miejscu na teście – na płytce są trzy studzienki na płyn, można dodać po dwie krople do każdej z nich lub tylko do jednej wybranej. Wynik odczytać po 15 minutach. Wynik odczytany po 20 minutach jest niewiarygodny. Interpretacja wyników: wynik nieważny – nie pojawia się linia w polu kontrolnym C, wynik negatywny – pojawia się tylko jedna linia w polu kontrolnym C, wynik pozytywny na Covid-19 i RSV – pojawia się linia w polu kontrolnym C oraz linia w obszarze testowym T, wynik pozytywny na grypę typu A i B – pojawia się linia w polu kontrolnym C oraz linia A lub linia B (lub obie). Linie w polach testowych mogą mieć jaśniejsze lub ciemniejsze zabarwienie. Po użyciu wszystkie elementy testu zapakować do woreczka na odpady, następnie do jeszcze jednego worka foliowego i wyrzucić.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel