Test antygenowy Combo Grypa A/B + COVID-19 + RSV x 1 sztuka

  • Test Combo Antygen na grypę A/B+COVID-19/RSV przeznaczony jest do samokontroli. Test jest prosty do wykonania, do jego przeprowadzenia potrzebny jest wymaz z nosa. Wyrób rekomendowany w szybkiej diagnostyce grypy A, grypy B, wirusa RSV i SARS-CoV-2.
  • Test antygenowy Combo Grypa A/B + COVID-19 + RSV x 1 sztuka
  • Test antygenowy Combo Grypa A/B + COVID-19 + RSV x 1 sztuka
Kod produktu: 42305
30,01 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

W zestawie Test Combo Antygen na grypę A/B+COVID-19/RSV:

Kaseta testowa, sterylna wymazówka, probówka z buforem, instrukcja użycia.

Działanie Test Combo Antygen na grypę A/B+COVID-19/RSV:

Produkt jest testem immunochromatograficznym in vitro do jakościowego i różnicowego wykrywania antygenu białka nukleokapsydu grypy A (w tym podtypu H1N1), grypy B, wirusa syncytialnego układu oddechowego RSV oraz wirusa SARS-CoV-2. Wyrób medyczny Test Combo Antygen na grypę A/B+COVID-19/RSV przeprowadza się z próbki wymazu z nosa u osób bezobjawowych i objawowych. W przypadku osób z objawami zaleca się wykonać test w ciągu pierwszych 7 dni od wystąpienia pierwszych objawów chorobowych. Wskazany jest w przypadku podejrzenia zakażenia grypą A/B, RSV lub COVID-19. Wykonanie badania jest proste i szybkie, produkt jest wskazany do użytku domowego. Pozytywny wynik testu wymaga potwierdzenia za pomocą innych metod testowania.

Test antygenowy Combo Grypa A/B + COVID-19 + RSV x 1 sztuka - zastosowanie:

Wyrób medyczny Test Combo Antygen na grypę A/B+COVID-19/RSV przeznaczony do samodzielnego wykonywania w celu wykrywania antygenu białka nukleokapsydu wirusa grypy typu A (także podtypu H1N1), wirusa grypy typu B, wirusa RSV i/lub wirusa SARS-CoV-2. Produkt przeznaczony do stosowania u osób z objawami zakażenia lub bezobjawowych, a także w przypadku podejrzenia zakażenia grypą typu A/B, RSV i/lub COVID-19. Wskazaniem do wykonania testu jest m.in. gorączka, ból głowy, osłabienie, dreszcze, katar, zapalenie gardła. Do stosowania u dorosłych i dzieci powyżej 2. roku życia.

Test antygenowy Combo Grypa A/B + COVID-19 + RSV x 1 sztuka - informacje dodatkowe:

Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. U dzieci i młodzieży test powinna wykonywać osoba dorosła. Produkt jednorazowego użytku. Wynik odczytany przed upływem 10 minut lub po upływie 30 minut może być niewiarygodny.

Sposób użycia Testu Combo Antygen na grypę A/B+COVID-19/RSV:

Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Przed rozpoczęciem badania należy przeczytać instrukcję użytkowania. Umyć i osuszyć ręce przed rozpoczęciem badania. Przygotować probówkę z buforem, umieścić w tylnej części pudełka, wyjąć kasetkę testową i położyć ją na płaskiej powierzchni. Przy pomocy wymazówki pobrać próbkę, wacik wsunąć do otworu nosowego na głębokość 2-4cm, obrócić 5 razy po wewnętrznej ściance jamy nosowej, czynność powtórzyć w drugim otworze nosowym. Wymazówkę umieścić w probówce z buforem, przekręcić ją 10 razy, dociskając jej końcówkę do dna i ścianek probówki, pozostawić na 1 minutę. Po tym czasie wyjąć wymazówkę, równocześnie ściskając probówkę. Probówkę zamknąć i wymieszać zawartość, np. wirując probówką lub pstrykając w jej dno. Wycisnąć po trzy krople roztworu w dwa wskazane otwory na kasetce testowej. Wynik odczytać po 15 minutach. Interpretacja wyników: grypa: wynik pozytywny na grypę A – pojawiają się dwie linie: kontrolna C i testowa T1; wynik pozytywny na grypę B – pojawiają się dwie linie: kontrolna C i testowa T2; wynik pozytywny na grypę A i B – pojawiają się trzy linie: kontrolna C i testowe T1 i T2; wynik negatywny – pojawia się tylko linia kontrolna C; wynik nieważny – nie pojawia się w ogóle linia kontrolna C; RSV/Covid-19: wynik pozytywny na RSV – pojawiają się dwie linie: kontrolna C i testowa T1; wynik pozytywny na Covid-19 – pojawiają się dwie linie: kontrolna C i testowa T2; wynik pozytywny na RSV i Covid-19 – pojawiają się trzy linie: kontrolna C i testowe T1 i T2; wynik negatywny – pojawia się tylko linia kontrolna C; wynik nieważny – nie pojawia się w ogóle linia kontrolna C. Wyniki pozytywne wymagają potwierdzenia i konsultacji z lekarzem. Po zakończeniu całej procedury wszystkie elementy spakować do woreczka na odpady i zutylizować.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel