Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Nasal Pen Antygenowy test na obecność Covid-19 x 1 sztuka

  • Wyrób medyczny Nasal Pen Antygenowy test na obecność Covid-19 wskazany jest do stosowania u osób dorosłych i dzieci powyżej 2. roku życia w celu wykrywania obecności antygenu wirusa SARS-CoV-2. Próbkę pobiera się przy pomocy sztyftu do nosa.
  • Nasal Pen Antygenowy test na obecność Covid-19 x 1 sztuka
Producent: Hydrex
Kod produktu: 42636
9,90 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Polecane produkty

W zestawie Nasal Pen Antygenowy test na obecność Covid-19:

Indywidualnie zapakowany test, ulotka, torebka na odpady.

Działanie Nasal Pen Antygenowy test na obecność Covid-19:

Test do samodzielnego wykonania w domu w celu wykrycia obecności antygenu wirusa SARS-CoV-2 w próbce z nosa. Wyrób medyczny Nasal Pen Antygenowy test na obecność Covid-19 ma postać wygodnego w użyciu sztyftu. Jest to test immunologiczny do diagnostyki in vitro. Przeznaczony jest do bezpośredniego i jakościowego wykrywania białka nukleokapsydowego wirusa SARS-CoV-2 w wydzielinach z nosa. Zaleca się stosować w ciągu 7 dni od wystąpienia objawów, a także w sytuacji, gdy objawy nie występują oraz w przypadku, gdy istnieje podejrzenie infekcji Covid-19. Całkowita zgodność testu wynosi 98,5%. Czułość diagnostyczna testu wynosi 96,1%, a swoistość względna wynosi 99,8%.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny Nasal Pen Antygenowy test na obecność Covid-19 przeznaczony do jakościowego wykrywania antygenu wirusa SARS-CoV-2.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Nie stosować, jeśli opakowanie było uszkodzone. U dzieci i młodzieży od 2. do 18. roku życia test powinna wykonać osoba dorosła. Należy pamiętać, że ujemny wynik nie wyklucza całkowicie zakażenia SARS-CoV-2. Test nie rozróżnia SARS-CoV i SARS-CoV-2, jego wynik wymaga potwierdzenia, sam w sobie wynik tego badania nie stanowi diagnozy.

Sposób użycia Antygenowego testu na obecność Covid-19 Nasal Pen:

Stosować zgodnie z przeznaczeniem, przed użyciem zapoznać się z instrukcją. Test wykonywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu opakowania foliowego test należy zużyć w ciągu godziny. Przed użyciem umyć ręce wodą z mydłem lub użyć środka dezynfekującego przez 20 sekund. Wyjąć test z opakowania. Odłączyć część testową od części z buforem ekstrakcyjnym. Zdjąć osłonę z kolektora. Włożyć kolektor ostrożnie do nosa, wsunąć go aż do napotkania oporu (około 1-2cm). W celu pobrania próbki obrócić kolektor 5 razy wokół ścianki nosa, następnie wyjąć go z nozdrza. Czynność powtórzyć w drugim nozdrzu. Część testową umieścić pionowo w pojemniku z buforem, aż górna krawędź pojemnika z buforem dotrze do górnej części pierścienia wspierającego. Wynik odczytać po 15 minutach. Nie należy odczytywać wyników po 30 minutach. Zużyty test włożyć do torby na odpady (jest dołączona do opakowania) i wyrzucić. Interpretacja wyników: wynik dodatni – pojawiają się dwie kolorowe linie – jedna w strefie kontrolnej C, druga w strefie testowej T (linie mogą mieć różną intensywność); wynik ujemny – pojawia się tylko jedna kolorowa linia w strefie kontrolnej C; wynik nieważny – nie pojawia się linia w strefie kontrolnej C (może to być spowodowane m.in. niewystarczającą objętością próbki, nieprawidłowo wykonaną procedurą, powodem może być to, że test jest przeterminowany).

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel