Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Bronchosol SOLID x 20 tabletek

  • Produkt leczniczy Bronchosol SOLID jest lekiem wykrztuśnym. Wskazaniem do jego stosowania jest kaszel związany z przeziębieniem u osób powyżej 12. roku życia. Substancjami czynnymi zawartymi w leku jest wyciąg z ziela tymianku i korzenia pierwiosnka.
  • Bronchosol SOLID x 20 tabletek
Producent: Phytopharm
Kod produktu: 43065
Typ preparatu: lek
Przechowywanie: temperatura pokojowa
25,71 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Polecane produkty

Skład Bronchosol SOLID:

Substancja czynna: suchy wyciąg z ziela tymianku i korzenia pierwiosnka (Thymi herbae extractum siccum et Primulae radicis extractum siccum). Jedna tabletka powlekana zawiera 75mg wyciągu (w postaci suchego wyciągu) z Thymus vulgaris L. lub Thymus zygis L., herba (ziela tymianku) (6-10:1), rozpuszczalnik ekstrakcyjny: etanol 70% (V/V) i 37, 5mg wyciągu (w postaci suchego wyciągu) z Primula veris L. lub Primula elatior Hill., radix (korzenia pierwiosnka) (3,5-4,5:1), rozpuszczalnik ekstrakcyjny: woda oraz substancje pomocnicze: glukoza ciekła suszona rozpyłowo, krzemionka koloidalna bezwodna, celuloza mikrokrystaliczna, kroskarmeloza sodowa, stearylofumaran sodu, hypromeloza, dwutlenek tytanu, talk, hydroksypropyloceluloza, makrogol 3350.

Działanie Bronchosol SOLID:

Produkt leczniczy Bronchosol SOLID to tradycyjny lek roślinny. Wskazany jest do stosowania jako środek wykrztuśny w kaszlu związanym z przeziębieniem. Lek jest przeznaczony do stosowania u młodzieży powyżej 12. roku życia, osób dorosłych i w podeszłym wieku. Jest to tradycyjny produkt leczniczy roślinny przeznaczony do stosowania w określonym wskazaniu wynikającym wyłącznie z jego długotrwałego stosowania.

Zastosowanie:

Produkt leczniczy Bronchosol SOLID wskazany do stosowania jako środek wykrztuśny w przypadku kaszlu w przebiegu przeziębienia. Lek można stosować u młodzieży powyżej 12. roku życia, osób dorosłych i osób w podeszłym wieku.

Informacje dodatkowe:

Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Przed rozpoczęciem przyjmowania leku należy porozmawiać z lekarzem lub farmaceutą. W przypadku wystąpienia duszności, gorączki lub ropnej plwociny należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. U osób z zapaleniem żołądka lub chorobą wrzodową żołądka należy zachować ostrożność. Jeśli objawy nasilą się podczas stosowania tego leku, należy skonsultować się z lekarzem. Stosowanie u dzieci i młodzieży: ze względu na brak danych dotyczących bezpieczeństwa nie należy stosować u dzieci poniżej 12. roku życia. Stosowanie z innymi lekami: należy to omówić z lekarzem. Nie przeprowadzono badań dotyczących interakcji. Stosowanie w okresie ciąży i karmienia piersią: należy to omówić z lekarzem, przy czym bezpieczeństwo podczas ciąży i karmienia piersią nie zostało ustalone, dlatego nie jest zalecane stosowanie tego leku w okresie ciąży i laktacji. Prowadzenie pojazdów i obsługiwanie maszyn: nie przeprowadzono badań. Lek zawiera glukozę – w przypadku stwierdzenia nietolerancji niektórych cukrów należy się skonsultować z lekarzem przed przyjęciem tego leku. Lek zawiera sód – mniej niż 1mmol sodu (23mg) w jednej tabletce powlekanej, lek uznaje się za „wolny od sodu”.

Przeciwwskazania:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik leku i inne rośliny z rodziny Lamiaceae.

Działania niepożądane:

Podczas stosowania leku u niektórych osób mogą wystąpić działania niepożądane. Mogą wystąpić zaburzenia żołądka i nudności (częstość nieznana). W przypadku pojawienia się jakichkolwiek działań niepożądanych należy się zgłosić do lekarza.

Dawkowanie tabletek Bronchosol SOLID:

Lek stosować zgodnie z zaleceniami lekarza lub według wskazówek na ulotce. Zalecana dawka dla młodzieży powyżej 12. roku życia, osób dorosłych, osób w podeszłym wieku: stosować jedną tabletkę 3 razy na dobę. Osoby z niewydolnością nerek i/lub wątroby: brak danych dotyczących dawkowania w przypadku zaburzeń czynności nerek i/lub wątroby. Stosować doustnie. Czas stosowania: jeśli objawy nie ustępują lub nastąpiło pogorszenie w ciągu 7 dni leczenia, należy się skonsultować z lekarzem.

Producent: Phytopharm

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel