PINK DUO test ciążowy płytkowy + strumieniowy

  • Wyrób medyczny Pink Duo test ciążowy płytkowy + strumieniowy przeznaczony jest do wykrywania hormonu hCG w próbce moczu. W zestawie znajdują się dwa rodzaje testów – jeden strumieniowy i jeden płytkowy. Testy są bardzo czułe i łatwe w użyciu.
  • PINK DUO test ciążowy płytkowy + strumieniowy
Producent: Hydrex
Kod produktu: 43628
Przechowywanie: temperatura pokojowa
27,12 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

W zestawie Pink Duo test ciążowy płytkowy + strumieniowy:

Foliowa szczelnie zamknięta kopertka, w której znajduje się: 1 test Pink Super Czuły Test Ciążowy strumieniowy, środek pochłaniający wilgoć; foliowa szczelnie zamknięta kopertka, w której znajduje się: 1 Pink Test Ciążowy płytkowy, plastikowa pipetka, środek pochłaniający wilgoć; instrukcja wykonania testu.

Działanie Pink Duo test ciążowy płytkowy + strumieniowy:

Produkt polecany dla kobiet, które chcą sprawdzić, czy są w ciąży. Wyrób medyczny Pink Duo test ciążowy płytkowy + strumieniowy to zestaw dwóch rodzajów testów, które wykrywają w próbce moczu ludzką gonadotropinę kosmówkową, czyli hormon ciążowy hCG. Test strumieniowy jest szybki i wysoce czuły – wykrywa hCG w stężeniu 10mIU/ml. Test wykrywa już 6-dniową ciążę. Aby przeprowadzić test, wystarczy umieścić płytkę testową w strumieniu moczu. Wynik pojawia się po 1-4 minutach. Test płytkowy cechuje się wysoką czułością, wykrywa hCG w stężeniu 25mIU/ml, jego dokładność wynosi aż 99,9%. Badanie zaleca się wykonać w pierwszym dniu po terminie przewidywanej miesiączki, należy wtedy zebrać próbkę moczu do czystego, suchego pojemnika i za pomocą pipetki trzy krople moczu umieścić w okienku testowym. Po 2-5 minutach wyświetli się wynik.

Zastosowanie:

Wyrób medyczny Pink Duo test ciążowy płytkowy + strumieniowy przeznaczony do stosowania u kobiet, które chcą sprawdzić, czy są w ciąży.

Informacje dodatkowe:

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Nie stosować, jeśli opakowanie było wcześniej otwierane lub uszkodzone. Przyjmowanie leków zawierających hormon hCG może prowadzić do otrzymania fałszywie dodatnich wyników. Produkty jednorazowego użytku.

Sposób użycia zestawu Pink Duo test ciążowy płytkowy + strumieniowy:

Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją użytkowania. Testy zaleca się wykonywać z pierwszego porannego moczu. Test Super Czuły Test Ciążowy strumieniowy: test wyjąć bezpośrednio przed badaniem. Zdjąć nasadkę, końcówkę testu skierować pod strumień moczu na minimum 10 sekund (test można także na 10 sekund umieścić w kubeczku, do którego została zebrana próbka moczu). Po tym czasie założyć nasadkę na końcówkę testu i odłożyć go w pozycji poziomej. Odczekać do momentu aż pojawią się barwne linie. Wynik odczytać w ciągu 1-4 minut od chwili zanurzenia testu w próbce moczu. Wynik oczytany po czasie dłuższym niż 10 minut jest niewiarygodny. Pink Test Ciążowy płytkowy: próbkę moczu zebrać do czystego, suchego pojemnika (pojemnika nie ma w zestawie). Foliową kopertkę otworzyć bezpośrednio przed wykonaniem testu. Płytkę testową położyć na płasko, za pomocą pipetki nabrać próbkę moczu, następnie 3 krople umieścić w okrągłym okienku na płytce testowej. Wynik odczytać w ciągu 2-5 minut od chwili umieszczenia próbki w okienku. Odczekać do pojawienia się barwnych linii w okienku. Wynik odczytany po czasie dłuższym niż 10 minut jest niewiarygodny. Dwa różowe prążki oznaczają wynik pozytywny (potwierdzenie ciąży).

Producent: Hydrex

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel