Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Ecto Respira roztwór do inhalacji 5ml x 20 fiolek

  • Wyrób medyczny Ecto Respira roztwór do inhalacji jest wskazany do stosowania w terapii wziewnej. Przeznaczony jest do łagodzenia objawów m.in. zapalenia oskrzelików, ostrego zapalenia oskrzeli i astmy. W składzie zawarto ektoinę i hialuronian sodu.
  • Ecto Respira roztwór do inhalacji 5ml x 20 fiolek
Producent: Solinea
Kod produktu: 44151
Przechowywanie: temperatura pokojowa
Typ preparatu: wyrób medyczny
51,57 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Polecane produkty

Skład Ecto Respira roztwór do inhalacji:

Jałowy roztwór chlorku sodu 0,9%, ektoina, hialuronian sodu.

Działanie Ecto Respira roztwór do inhalacji:

Preparat to izotoniczny roztwór z dodatkiem ektoiny i hialuronianu sodu. Wyrób medyczny Ecto Respira roztwór do inhalacji jest wskazany do stosowania w terapii wziewnej w celu łagodzenia objawów zapalenia oskrzelików, ostrego zapalenia oskrzeli, mukowiscydozy, astmy, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc ( POChP) oraz reakcji alergicznych wywołanych wdychaniem alergenów takich jak kurz lub pyłki. Roztwór jest łagodny i bezpieczny, można go stosować nawet u niemowląt i dzieci. W składzie nie ma konserwantów. Preparat pomaga usunąć wydzielinę z dróg oddechowych, oczyszcza bowiem struktury śluzowo-rzęskowe, stabilizuje komórki nabłonka, poprawia funkcje surfaktantu płucnego i zmniejsza procesy zapalne. To wszystko ułatwia oddychanie. Formuła Ectoin Hydro-Complex fizycznie stabilizuje śluzówkę, błony komórkowe, białka zewnątrzkomórkowe i inne makromolekuły, zmniejsza też procesy zapalne w płucach. Dzięki temu, że rozbija wiązania jonowe wydzieliny śluzowej, zmniejsza lepkość i elastyczność wydzieliny. Pobudzanie odruchu kaszlu i wykrztuszania wspomaga usuwanie śluzu, który zalega w oskrzelach, powoduje to udrożnienie dróg oddechowych. Preparat można podawać za pomocą nebulizatora pneumatycznego.

Zastosowanie:

Wyrób medyczny Ecto Respira roztwór do inhalacji przeznaczony do stosowania w terapii wziewnej – głównie do łagodzenia objawów u osób z zapaleniem oskrzelików, ostrym zapaleniem oskrzeli, mukowiscydozą, astmą o podłożu alergicznym i niealergicznym, przewlekłą obturacyjną chorobą płuc (POChP), reakcjami alergicznymi dróg oddechowych wywołanymi przez wdychanie alergenów takich jak kurz lub pyłki. Odpowiedni dla niemowląt, dzieci i dorosłych.

Informacje dodatkowe:

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Nie stosować po upływie terminu ważności. Produkt nie zawiera konserwantów. Po otwarciu ampułki należy natychmiast zużyć jej zawartość, a po użyciu pozbyć się ampułki celem uniknięcia zanieczyszczeń mogących stanowić źródło infekcji. U osób bardzo wrażliwych należy stosować zgodnie z zaleceniami lekarza, gdyż w pierwszej kolejności może być konieczne podanie leku rozszerzającego oskrzela. Nie stosować w skojarzeniu z innymi preparatami bez uprzedniej konsultacji z lekarzem.

Przeciwwskazania:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu.

Sposób użycia roztworu do inhalacji Ecto Respira:

Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Przed użyciem należy przeczytać instrukcję stosowania. Do stosowania z inhalatorem pneumatycznym. Zaleca się postępować zgodnie z instrukcją obsługi sporządzoną przez producenta urządzenia. Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, w terapii wziewnej w nebulizatorze zwykle umieszcza się dawkę 5ml roztworu.

Producent: Solinea

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel