Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Ciśnieniomierz automatyczny Accumed CG 155F x 1 sztuka

  • Wyrób medyczny Ciśnieniomierz automatyczny Accumed CG 155F umożliwia samodzielne wykonywanie pomiarów ciśnienia tętniczego krwi i pulsu. Jest to urządzenie wysokiej jakości, które ma opcję zapamiętywania 90 pomiarów oraz wskaźnik arytmii.
  • Ciśnieniomierz automatyczny Accumed CG 155F x 1 sztuka
Producent: Remix
Kod produktu: 44250
117,82 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Polecane produkty

W zestawie Ciśnieniomierz automatyczny Accumed CG 155F:

Ciśnieniomierz automatyczny Accumed CG 155F, mankiet (24-40cm), baterie AAA (4szt.), saszetka.

Działanie Ciśnieniomierz automatyczny Accumed CG 155F:

Wyrób medyczny Ciśnieniomierz automatyczny Accumed CG 155F to wysokiej jakości aparat służący do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu na ramieniu. Urządzenie jest wyposażone w detektor ruchu, technologię Real Fuzz, wskaźnik arytmii i wskaźnik ryzyka nadciśnienia. Ma też funkcję pamięci 90 pomiarów i średniej z trzech ostatnich pomiarów. Produkt jest zgodny ze standardami stowarzyszenia na rzecz rozwoju aparatury medycznej (AAMI). Jest bardzo prosty w używaniu, obsługuje się go jednym przyciskiem. Udogodnieniem jest funkcja automatycznego wyłączania. W zestawie mankiet w uniwersalnym rozmiarze.

Zastosowanie:

Wyrób medyczny Ciśnieniomierz automatyczny Accumed CG 155F przeznaczony do stosowania w celu mierzenia ciśnienia tętniczego krwi oraz pulsu w warunkach domowych.

Dane techniczne:

Metoda pomiaru: oscylometryczna. Zakres pomiaru: ciśnienie: 30-260mmHg; puls: 40-199uderzeń/min. Czujnik ciśnienia: półprzewodnik. Dokładność: ciśnienie: +/- 3mmHg; puls: +/- 5% odczytu. Napełnianie powietrzem: pompka automatyczna. Spuszczanie powietrza: automatyczny zawór spustowy. Pamięć: 90 pomiarów. Automatyczne wyłączanie: po około 1 min po ostatniej operacji. Warunki działania: temperatura: 10-40st. C, wilgotność: 40-85% RH, 700-1060hPa. Warunki przechowywania: temperatura: -10-60st. C, wilgotność: 10-90% RH, 700-1060hPa. Źródło zasilania: zasilacz 6V DC, 4 x baterie AAA. Wymiary: 124mm x 85mm x 68,5mm. Masa: 330g bez baterii. Rozmiar mankietu: standard 24-40cm. Gwarancja: 5 lat na aparat.

Informacje dodatkowe:

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Istnieje możliwość podłączenia zasilacza, jednak nie ma go w zestawie.

Sposób użycia Ciśnieniomierza automatycznego Accumed CG 155F:

Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Przed użyciem przeczytać instrukcję obsługi. W celu rozpoczęcia pomiaru należy nacisnąć przycisk ON/OFF/START. Po włączeniu przez około sekundę na wyświetlaczu będą widoczne wszystkie symbole, po czym zacznie migać „0”, a mankiet zacznie powoli napełniać się powietrzem. W czasie napełniania na wyświetlaczu pojawi się aktualne ciśnienie w mankiecie. Gdy zostanie osiągnięta już założona wartość ciśnienia skurczowego, ciśnieniomierz zacznie powoli spuszczać powietrze z mankietu, jednocześnie dokonując pomiaru. Jeśli ciśnienie skurczowe jest wyższe niż założone przez ciśnieniomierz, nastąpi dopompowanie mankietu do wartości około 220mmHg. Po dokonaniu pomiaru aparat automatycznie wypuści powietrze z mankietu, a na wyświetlaczu pojawi się wynik pomiaru – ciśnienie skurczowe, rozkurczowe i puls. Urządzenie po badaniu należy wyłączyć lub odczekać minutę, aż samo się wyłączy.

Producent: Remix

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel