Polecane produkty
Działanie Bandaż kohezyjny 4,5m x 5cm (cielisty):
Wyrób medyczny Bandaż kohezyjny 4,5m x 5cm (cielisty) jest przeznaczony do stosowania w celu usztywniania okolic okołostawowych, a także do podtrzymywania opatrunków. Cechą charakterystyczną bandaża kohezyjnego jest to, że sam do siebie się klei, przez co nie trzeba dodatkowych plastrów i zapinek. Jednocześnie nie ma problemu z tym, aby go usunąć, nie zostawia śladów na skórze. Ponadto produkt jest bardzo elastyczny i oddychający. Dobrze przylega i stabilnie mocuje opatrunki nawet na kolanie i łokciu, sprawdzi się także na skórze, która bardziej się poci. Bandaż można stosować w tapingu sportowym.
Zastosowanie:
Wyrób medyczny Bandaż kohezyjny 4,5m x 5cm (cielisty) przeznaczony do stosowania jako opaska podtrzymująca opatrunki, a także jako opaska usztywniająca okolice okołostawowe.
Informacje dodatkowe:
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Produkt niejałowy. Nie używać, jeśli produkt jest uszkodzony. Należy zaprzestać stosowania bandaża i skonsultować się z lekarzem, jeśli w miejscu założenia bandaża pojawi się ból, zasinienie lub drętwienie.
Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu. Nie stosować bezpośrednio na rany.
Sposób użycia Bandaża kohezyjnego 4,5m x 5cm (cielistego):
Należy stosować zgodnie z przeznaczeniem. Przed założeniem bandażu należy przeczytać instrukcję użycia. Produkt jednorazowego użytku.
Producent: Zarys

