Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Johnson&Johnson

( ilość produktów: 42 )

Johnson&Johnson - potężna, dobrze kojarzona marka i światowy producent preparatów ochrony zdrowia, kosmetyków pielęgnacyjnych, suplementów oraz leków OTC.

Powstały w 1886 roku koncern farmaceutyczno-kosmetyczny o globalnym zasięgu. Johnson&Johnson to marka doskonale rozpoznawalna na całym świecie, dostarczająca sprzęt medyczny, leki na receptę i OTC oraz kosmetyki o zróżnicowanym profilu chorobowym. W dobie pandemii koronawirusa COVID-19 marka stała się jedną z firm, która opracowała szczepionkę przeciwko patogenowi. W odróżnieniu od konkurencji, szczepionka Johnson&Johnson jest jednodawkowa.
 

Wśród swoich produktów firma dostosowała niemal każdy szczebel profilowy do poszczególnych grup pacjentów: dorosłych, młodzieży, dzieci i niemowląt, nie zapominając o seniorach. Jest też dostawcą sprzętu medycznego i zaopatrzenia farmakologicznego do szpitali na całym świecie, a innowacyjne pomysły i projekty realizuje dzięki ogromnemu zapleczu naukowemu. Marka swój oddział w Polsce otworzyła w 1990 roku, wprowadzając na nasz rodzimy rynek kosmetyki i sprzęt medyczny. Obecnie poszerzyła swoją ofertę o niemal cały dostępny asortyment.

pixel