Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Vis

( ilość produktów: 8 )

Zakłady Chemiczno-Farmaceutyczne „VIS” Spółka z o.o. reprezentują silną obecność na polskim rynku farmaceutycznym, posiadając ponad 70 lat doświadczenia w branży. Firma, która swoje korzenie datuje na rok 1945, została założona przez grupę aptekarzy z ówczesnego województwa katowickiego. Celem było zapewnienie aptekom niezbędnych środków leczniczych i surowców farmaceutycznych. Obecnie, z siedzibą główną w Bytomiu, VIS kontynuuje misję dostarczania produktów o najwyższej jakości.

Produkty oferowane przez VIS obejmują szeroką gamę leków na receptę (RX), leków dostępnych bez recepty (OTC) oraz suplementów diety. W ofercie znajdują się tabletki, proszki, granulaty, kapsułki oraz syropy, co świadczy o różnorodności form produkcyjnych oraz elastyczności w dostosowaniu do potrzeb rynku.

 

Dodatkowo VIS oferuje usługi kontraktowe obejmujące produkcję farmaceutyczną i konfekcjonowanie leków oraz suplementów diety. Te usługi są świadectwem zaawansowanych technologii i wysokich standardów, które firma stosuje, aby zagwarantować najwyższą jakość i bezpieczeństwo swoich produktów.

 

Zakłady Chemiczno-Farmaceutyczne „VIS” Spółka z o.o
ul. Św. Elżbiety 6a
41-905 Bytom

    pixel