Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Scan Anida

( ilość produktów: 20 )

Firma Scan Anida to producent polskiej marki kosmetyków naturalnych należący do grupy Aflofarm. W jego ofercie znajdują się kremy z linii kosmetyków Anida, antyperspiranty Medisoft oraz produkty przeznaczone do zwalczania wszawicy marki Sora. Produkty te w atrakcyjnych cenach oferujemy w i-Apteka.pl.

W i-Apteka.pl dostępne są kremy marki Anida o szerokim zastosowaniu dedykowane różnym rodzajom cery oraz kremy do rąk o wszechstronnym działaniu. Wiele z nich przeznaczonych jest dla osób posiadających wrażliwą cerę, skłonną do podrażnień. W ofercie znajduje się chociażby krem do twarzy o działaniu odżywczym, regenerującym, nawilżającym oraz wygładzającym. Bazują one na naturalnych składnikach, do których należy masło Shea, wosk pszczeli, pantenol, czy witamina E.

 

Kremy do rąk wyprodukowane przez Scan Anida można nabyć w wielu wersjach z witaminami, nagietkiem, limonką, a także cennymi olejkami. Scan Anida ma również w swojej ofercie produkty do zwalczania wszawicy Sora w postaci: szamponów, lotionów i aerozoli oraz antyperspiranty Medisoft w wersji dla kobiet i mężczyzn.

      pixel