B.Braun

( ilość produktów: 5 )

B.Braun to firma o długoletniej tradycji sięgającej roku 1839, kiedy to przodek aktualnego założyciela zdecydował się na zakup apteki w jednym z niemieckich miast. Obecnie B.Braun cieszy się dużym uznaniem na arenie międzynarodowej – wysokiej jakości produkty tej firmy zamówisz bez wychodzenia z domu na i-Apteka.pl.

W ofercie i-Apteka.pl znajdziesz m.in. Prontosan acute, czyli wyrób medyczny w postaci hydrożelu, polecany w leczeniu ran. Zawiera hydrokolidy o neutralnym pH, które tworzą odpowiednie środowisko do gojenia się rany, a tym samym przyspieszają ten proces. Ponadto składniki zawarte w hydrożelu wykazują działanie chłodzące, dzięki czemu zmniejszają ból.
 

Z kolei, jeśli szukasz wyrobów medycznych w postaci płynu lub żelu do przemywania i oczyszczania ran zwróć uwagę na produkty o nazwie Prontosan. W ich składzie znajdują się związki, które wykazują działanie oczyszczające, nawilżające i pielęgnujące. Co więcej, absorbują zapachy wydzielające się z ran i przyspieszają proces ich gojenia.

    pixel