Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

PROPOFOL-LIPURO emulsja do wstrzykiwań

  • Propofol-Lipuro jest preparatem oddziałującym na ośrodkowy układ nerwowy o właściwościach znieczulających i uspokajających. Przystosowany dla pacjentów powyżej 1 miesiąca życia do wprowadzania do znieczulenia ogólnego oraz sedacji.
  • PROPOFOL-LIPURO emulsja do wstrzykiwań
Producent: B.Braun
Skład: propofol
Lek niedostępny w sprzedaży wysyłkowej
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Skład:
propofol (propofolum)

Wskazania:
- 5 mg/ml: wprowadzenie do znieczulenia w zabiegach diagnostycznych i chirurgicznych u dorosłych oraz dzieci powyżej 1 miesiąca życia; krótkotrwała sedacja podczas zabiegów diagnostycznych lub chirurgicznych u dorosłych; wprowadzenie do znieczulenia ogólnego u dorosłych i dzieci powyżej 1 miesiąca życia,
- 10 mg/ml: wprowadzenie i podtrzymanie znieczulenia ogólnego u dorosłych i dzieci powyżej 1 miesiąca życia; sedacja u pacjentów powyżej 16 roku życia na oddziałach intensywnej terapii podczas oddychania kontrolowanego; sedacja podczas zabiegów diagnostycznych lub chirurgicznych u dorosłych i dzieci powyżej 1 miesiąca życia,
- 20 mg/ml: wprowadzenie i podtrzymanie znieczulenia ogólnego u dorosłych i dzieci powyżej 3 roku życia; sedacja u pacjentów powyżej 16 roku życia na oddziałach intensywnej terapii podczas oddychania kontrolowanego; sedacja podczas zabiegów diagnostycznych lub chirurgicznych u dorosłych i dzieci 3 roku życia.

Działanie:
Preparat to krótko działający anestetyk dożylny. W zależności od szybkości wstrzyknięcia, czas indukcji znieczulenia wynosi 30-40 s. Czas działania po pojedynczym wstrzyknięciu wynosi 4-6 minut.

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na propofol lub inne składniki preparatu (w tym na soję lub orzeszki ziemne)
- leku o stężeniu 5 mg/ml nie stosować do podtrzymania znieczulenia ogólnego, do podtrzymania sedacji podczas zabiegów diagnostycznych i chirurgicznych u dzieci, do sedacji w intensywnej terapii
- leku o stężeniu 10 mg/ml oraz 20 mg/ml nie stosować u dzieci poniżej 16 lat do sedacji podczas intensywnej terapii

Dawkowanie Propofol-Lipuro:
Dawkowanie ustalane jest indywidualnie. Środek może być podawany wyłącznie przez lekarza wyszkolonego w zakresie anestezjologii lub intensywnej opiece medycznej oraz w odpowiednich warunkach szpitalnych.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel