Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Farmak

( ilość produktów: 3 )

Farmak, założony w 1925 roku w Kijowie, jest jednym z najstarszych i najbardziej renomowanych producentów leków na Ukrainie. Firma z ponad 95-letnim doświadczeniem w branży nieustannie podkreśla swoją misję dostarczania wysokiej jakości leków dla poprawy zdrowia i jakości życia pacjentów.

Specjalizując się w produkcji szerokiej gamy produktów farmaceutycznych, Farmak oferuje leki przeznaczone do leczenia wielu schorzeń. W asortymencie firmy można znaleźć preparaty stosowane w terapii chorób układu sercowo-naczyniowego, układu nerwowego, schorzeń układu oddechowego, a także leki przeciwbólowe, antybiotyki i wiele innych.

 

Współczesne technologie, inwestycje w badania i rozwój, a także ścisła współpraca z wiodącymi ekspertami z różnych dziedzin medycyny sprawiają, że Farmak jest synonimem jakości i niezawodności w świecie farmacji. Dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom, firma skutecznie odpowiada na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku zdrowotności.

 

Wybierając leki marki Farmak, pacjenci mogą być pewni, że korzystają z produktów, które zostały stworzone z myślą o ich zdrowiu, w oparciu o najnowszą wiedzę naukową i z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Firma Farmak kontynuuje swoją misję jako zaufany partner w dziedzinie zdrowia, służący milionom ludzi zarówno na Ukrainie, jak i poza jej granicami.

      pixel