Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Hexanova Sp. z o.o.

( ilość produktów: 15 )

Hexanova Sp. z o.o. to polska marka, która od lat zajmuje się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie zdrowia i higieny osobistej. Firma, z siedzibą w Łomiankach, od momentu swojego powstania skupia się na opracowywaniu produktów wspomagających zdrowie kobiet, mężczyzn oraz dzieci, wykorzystując do tego celu najnowsze osiągnięcia medycyny i farmakologii. Dzięki zaangażowaniu w badania i rozwój Hexanova Sp. z o.o. oferuje preparaty, które są odpowiedzią na konkretne potrzeby użytkowników, zapewniając im komfort i bezpieczeństwo stosowania.

W asortymencie i-Apteka.pl znajdą Państwo szeroką gamę produktów Hexanova Sp. z o.o., dedykowanych różnorodnym potrzebom zdrowotnym. Szczególnie godne uwagi są innowacyjne globulki dopochwowe z kwasem hialuronowym Hexagyn Duo oraz kapsułki Hexatiab, skierowane do kobiet borykających się z infekcjami intymnymi. Oferta Hexanova Sp. z o.o. obejmuje również żel na rany krocza Hexatiab®, wspomagający leczenie zmian wirusowych HSV, zmian grzybiczych i blizn poporodowych.

 

Dostępne są również rozwiązania dla osób zmagających się z problemami skórnymi, takie jak GranuSEPT® – do dezynfekcji i nawilżania ran, a także innowacyjna linia probiotyków Lactinova, opracowana przy użyciu technologii mikroenkapsulacji Microbac, co zapewnia ich dłuższą trwałość i efektywność. W ofercie znajduje się także specjalistyczna linia produktów proktologicznych, w tym kremy, żele, czopki i spraye dla pacjentów cierpiących z powodu choroby hemoroidalnej i innych schorzeń odbytu.

 

HEXANOVA Sp. Z O.O.
ul. Brukowa 36
05-092 Łomianki

      pixel