Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Ferring

( ilość produktów: 14 )

Ferring Pharmaceuticals to firma o bogatej historii, której początki sięgają 1950 roku. Założona przez dr. Frederika Paulsena seniora i dr Evę Paulsen w Malmö w Szwecji, początkowo funkcjonowała pod nazwą Nordiska Hormon Laboratoriet. W 1954 roku marka została przemianowana na Ferring, nazwę, która dziś jest rozpoznawalna na całym świecie.

Od momentu założenia, Ferring koncentrował się na rozwoju i wdrażaniu innowacyjnych terapii, które miały na celu poprawę jakości życia pacjentów w różnych dziedzinach medycyny, w tym w zdrowiu reprodukcyjnym, urologii, gastroenterologii, a także w ortopedii i endokrynologii. Przez lata firma rozszerzyła swoją działalność, otwierając zakłady produkcyjne oraz biura w wielu krajach, w tym w Europie, Ameryce Południowej, Chinach, Indiach i Stanach Zjednoczonych, co pozwoliło na globalny rozwój i dostępność jej produktów. Dziś Ferring Pharmaceuticals zatrudnia ponad 7000 pracowników globalnie i jest obecna w ponad 50 krajach, kontynuując swoją misję dostarczania innowacyjnych i skutecznych rozwiązań zdrowotnych, które wspierają życie pacjentów na każdym etapie ich życia.

 

Produkty marki Ferring są dostępne w naszej aptece w postaci tabletek, w tym także tabletek dopochwowych, czopków, granulatów i zawiesin, a także roztworów do wstrzykiwań, żeli i aerozoli.

 

Ferring International Centre SA
Ch. de la Vergognausaz 50
1162 Saint-Prex
Szwajcaria

    pixel