Essity Poland Sp.z o.o.

( ilość produktów: 27 )

Produkty Essity Poland Sp.z o.o. są obecne na rynku od ponad 30 lat i cieszą się światową renomą. Można zamówić je na stronie i-apteka.pl i to bez konieczności wychodzenia z domu. W ofercie apteki internetowej dostępne są m.in.:
 

  • Plastry Leukoplast o różnych wymiarach, które są elastyczne, tworzą wodoodporną barierę zapobiegającą zakażeniom i dobrze przepuszczają powietrze (w tym plastry zaprojektowane z myślą o dzieciach, które dzięki bajkowym wzorom i kolorom pomagają zapomnieć o skaleczeniach).
  • Opatrunek w sprayu Leukoplast Softivel, który może zastąpić tradycyjne plastry i świetnie sprawdza się np. na kolanach, łokciach, gdzie ich naklejanie bywa problematyczne.
     

Poza tradycyjnymi plastrami czy opatrunkami w sprayu, na stronie i-Apteka.pl można zaopatrzyć się w wyroby medyczne Essity Poland Sp.z o.o. pomocne w przypadku nietrzymania moczu np. TENA Lady Slim Extra Plus oraz Tena Men Pants Normal Grey (zaprojektowane z myślą o mężczyznach). Kupić można też nawilżane myjki i chusteczki służące do szybkiego oczyszczania skóry bez konieczności użycia wody i mydła.

      pixel