Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Farmabol

( ilość produktów: 9 )

Farmabol to firma działająca w sektorze medyczno-farmaceutycznym wykorzystująca najnowsze zdobycze technologii w celu polepszenia samopoczucia pacjentów. Jest ona m.in. dystrybutorem domowych testów diagnostycznych chorób zakaźnych i przewlekłych, a także wprowadza na rynek nowoczesne leki i suplementy diety. Farmabol działa od 2009 roku i ma siedzibę w Limanowej.

W ofercie i-Apteka.pl dostępne są liczne testy firmy Farmabol zarówno przesiewowe, takie jak INSTI HIV, jak i antygenowe wykrywające infekcje grzybicze zakażenia bakterią Gardnerella vaginalis oraz rzęsistkiem pochwowym, a także chlamydią. Mamy w również w ofercie testy do badań w kierunku chorób przenoszonych drogą płciową: rzęsistkowicy, grzybicy, bakteryjnego zapalenia pochwy.

 

Dla przyszłych mam dostępny jest również Amniocheck - test do samokontroli wykrywający wyciek wód płodowych wyprodukowany w postaci wkładek, które nakleja się na bieliznę, a także wczesne testy ciążowe, w tym z określające okres trwania ciąży. Niektóre z nich wykrywają ją już w ósmym dniu trwania.

      pixel