Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

KORZEŃ Mniszka 50g

  • Mniszek lekarski korzeń jest stosowany jako środek żółciotwórczy i żółciopędny w schorzeniach wątroby i dróg żółciowych, jako pobudzający wydzielanie soku żołądkowego w niestrawności oraz jako moczopędny w schorzeniach pęcherza moczowego.
  • KORZEŃ Mniszka 50g
Producent: Flos
Kod produktu: 44916
Przechowywanie: temperatura pokojowa
6,45 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Polecane produkty

Wskazania:
Odwar jest stosowany jako środek żółciotwórczy i żółciopędny w schorzeniach wątroby i dróg żółciowych, jako pobudzający wydzielanie soku żołądkowego w niestrawności oraz jako moczopędny w schorzeniach pęcherza moczowego.

Przeciwwskazania - nie stwierdzono.

Interakcje
- nieznane.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Porady związane z KORZEŃ Mniszka 50g

2021-10-26

Zioła na wątrobę - jak i kiedy je stosować?

Zioła na wątrobę - jak i kiedy je stosować?
Wątroba nie jest narządem unerwionym, w związku z tym nie boli... mimo to ból i ucisk odczuwalny z prawej strony jamy brzusznej może być sygnałem ostrzegawczym od wątroby! Charakterystyczny dyskomfort w okolicy wątroby to efekt powiększonej i podrażnionej wątroby. Co zrobić, by uniknąć wątrobowych problemów i czy zioła na wątrobę, takie jak: mniszek lekarski, ostropest plamisty mogą naturalnie wspomóc jej zdrowie?
2017-01-22

Korzeń (i nie tylko) mniszka lekarskiego - złoto polskich łąk

Korzeń (i nie tylko) mniszka lekarskiego - złoto polskich łąk
Wiosna kojarzy Ci się z morzem żółci, a lato z puchowymi kulami? Nic dziwnego, mlecz gęsto porasta polskie niziny i wyżyny, rośnie swobodnie na gościnnych łąkach i wdziera się nieproszony, by zaburzać wypielęgnowane, równo przycięte trawniki. Mniszek lekarski powszechnie uważany jest za chwast, który trudno wyplenić, a przecież w tej roślinie zamknięta jest cała apteka! W mleczu znajdują się prawdziwe skarby – witaminy, sole mineralne, garbniki, triterpeny, flawonoidy i karotenoidy.
pixel