APAP Extra x 24 tabletki

  • Apap Extra zawiera w składzie paracetamol wzmocniony kofeiną, które połączone działaniem pomagają w migrenowych bólach głowy, bólach menstruacyjnych oraz dolegliwościach kostno-stawowych. Dodatek kofeiny wpływa na lepsze samopoczucie oraz znosi zmęczenie.
  • APAP Extra x 24 tabletki
Producent: USP zdrowie
Kod produktu: 8501
Przechowywanie: temperatura pokojowa
Typ preparatu: lek
17,18 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:
1 tabletka powlekana zawiera:
substancje czynne:
paracetamol 500 mg
kofeina 65 mg

Działanie:
Dodatkowy składnik nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu. Dodatkowo kofeina działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, przez co poprawia ogólne samopoczucie i znosi uczucie zmęczenia.

Wskazania:
Wskazaniem do stosowania są bóle o różnej etiologii: głowy (w tym migrenowe), mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe, pooperacyjne i pourazowe.
Lek łagodzi objawy przeziębienia i grypy, takie jak gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.

Dawkowanie:
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat.: 1-2 tabl. co 4-6 godz. (maksymalnie 8 tabletek na dobę).

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Porady związane z APAP Extra x 24 tabletki

2018-07-18

Na ból i gorączkę - paracetamol czy ibuprofen? Oto jest pytanie!

Na ból i gorączkę - paracetamol czy ibuprofen? Oto jest pytanie!
Jak ma działać tabletka przeciwbólowa lub przeciwgorączkowa? Szybko! Więcej nas nie interesuje, liczy się efekt, czyli złagodzenie bólu lub obniżenie gorączki. Idąc tym tropem, łatwo domyślić się, że najlepiej sprzedają się środki zawierające w nazwie dopiski typu „Fast”, „Forte” lub „Max”. Mało kto zastanawia się nad substancją czynną, a to duży błąd! Na rynku dostępne są bowiem leki z paracetamolem oraz z substancjami z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, które wbrew powszechnej opinii różnią się między sobą działaniem. Oto mały przewodnik po lekach przeciwbólowych i przeciwgorączkowych.
pixel