Polecane produkty
Skład
1 tabl. powl. zawiera 200 mg ibuprofenu. 1 tabl. drażowana zawiera 400 mg ibuprofenu.
Powstał z myślą o ludziach cierpiących na najbardziej uciążliwe bóle z którymi inne leki mogą sobie nie poradzić. Ibuprom Max zawiera maksymalną dostępna bez recepty dawkę substancji czynnej (400 mg ibuprofenu), która koncentruje swoją siłę działania bezpośrednio na źródle bólu dając tym samym pewność, że ustąpią bóle takie jak: migrena, bóle menstruacyjne, bóle krzyża oraz bóle zębów.
Wskazania do stosowania:
Bóle różnego pochodzenia w tym: bóle głowy, migreny, bóle menstruacyjne, bóle zębów, bóle mięśni, kości i stawów, bóle krzyża, bóle pourazowe, nerwobóle, rwa kulszowa.
Dawkowanie
Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 r.ż.: 1-2 tabl. (200 mg) 3-4 razy dziennie po posiłkach lub 1 tabl. (400 mg) co 4-6 h. Nie należy stosować więcej niż 10 tabl. (200 mg) lub 3 tabl. (400 mg) dziennie. W chorobie reumatycznej i u dzieci poniżej 12 r.ż. dawkowanie należy ustalić indywidualnie.
Opinie o IBUPROM Max x 48 tabletki
Porady związane z IBUPROM Max x 48 tabletki
Ból głowy - co robić, aby się go pozbyć?

Leki przeciwbólowe bez recepty - gdzie je kupić?

Tani ibuprofen czy reklamowany ale droższy - co je różni?
