IBUPROM Max x 24 tabletki

  • Ibuprom Max, zawiera maksymalną dawkę ibuprofenu, który działa przeciwgorączkowo, przeciwbólowo oraz przeciwzapalnie. Lek szybko i bardzo skutecznie niweluje ból wszelkiego rodzaju oraz obniża gorączkę i stan zapalny w przebiegu grypy i przeziębienia.
  • IBUPROM Max x 24 tabletki
Producent: USP zdrowie
Kod produktu: 3527
Typ preparatu: lek
Przechowywanie: temperatura pokojowa
16,28 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład
1 tabletka zawiera: ibuprofen 400 mg.

substancje pomocnicze:
skład rdzenia: laktoza, powidon, skrobia kukurydziana, talk, kroskarmeloza sodowa, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna bezwodna,

Wskazania do stosowania:
Bóle różnego pochodzenia w tym: bóle głowy, migreny, bóle menstruacyjne, bóle zębów, bóle mięśni, kości i stawów, bóle krzyża, bóle pourazowe, nerwobóle, rwa kulszowa.

Dawkowanie:
Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 r.ż.: 1-2 tabl. (200 mg) 3-4 razy dziennie po posiłkach lub 1 tabl. (400 mg) co 4-6 h. Nie należy stosować więcej niż 10 tabl. (200 mg) lub 3 tabl. (400 mg) dziennie. W chorobie reumatycznej i u dzieci poniżej 12 r.ż. dawkowanie należy ustalić indywidualnie.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Opinie o IBUPROM Max x 24 tabletki

5.00
Liczba opinii: 2
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
2013-07-22
Na tych tabletkach mozna polegac!
Marek, Farsta
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
2010-01-25
szybkie, skuteczne działanie, łatwa aplikacja
MAGDALENA, TORUŃ
Czy opinia była pomocna? Tak0 Nie0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Porady związane z IBUPROM Max x 24 tabletki

2018-07-18

Na ból i gorączkę - paracetamol czy ibuprofen? Oto jest pytanie!

Na ból i gorączkę - paracetamol czy ibuprofen? Oto jest pytanie!
Jak ma działać tabletka przeciwbólowa lub przeciwgorączkowa? Szybko! Więcej nas nie interesuje, liczy się efekt, czyli złagodzenie bólu lub obniżenie gorączki. Idąc tym tropem, łatwo domyślić się, że najlepiej sprzedają się środki zawierające w nazwie dopiski typu „Fast”, „Forte” lub „Max”. Mało kto zastanawia się nad substancją czynną, a to duży błąd! Na rynku dostępne są bowiem leki z paracetamolem oraz z substancjami z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, które wbrew powszechnej opinii różnią się między sobą działaniem. Oto mały przewodnik po lekach przeciwbólowych i przeciwgorączkowych.
2019-05-27

Ból menstruacyjny i sposoby na bolesne miesiączkowanie

Ból menstruacyjny i sposoby na bolesne miesiączkowanie
Życie kobiety determinowane jest przez jej cykl miesiączkowy, kilka dni krwawienia miesięcznego potrafi skutecznie zaprzepaścić weekendowe plany, przeszkodzić w wykonywaniu obowiązków zawodowych, a nawet w codziennym funkcjonowaniu. Ponad 40% kobiet odczuwa bardzo silne bóle menstruacyjne, a ponad 10% bywa sparaliżowana przez ból oraz towarzyszące mu objawy. Zamiast jednak się poddawać, można wypróbować kilka metod złagodzenia dolegliwości menstruacyjnych!
pixel