SPEDRA tabletki

  • SPEDRA to doustny preparat, który powoduje wzrost napływu krwi do prącia w czasie stymulacji seksualnej. Ułatwia osiągnięcie wzwodu i poprawia jakość życia seksualnego mężczyzn.
  • SPEDRA tabletki
Lek niedostępny w sprzedaży wysyłkowej
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład:
awanafil (Avanafilum)

Wskazania:
Lek wskazany jest w przypadku zaburzeń wzwodu u dorosłych mężczyzn. Efektywność preparatu jest uzależniona od stymulacji seksualnej.

Działanie:
W skład preparatu wchodzi awanafil, wysoce wybiórczy i silny odwracalny inhibitor swoistej dla cGMP fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). W związku z tym, że pobudzenie seksualne wywołuje miejscowe uwalnianie NO, zatrzymanie PDE5 przez substancję czynną leku przyczynia się do wzrostu poziomu cGMP w ciałach jamistych prącia. W efekcie ma miejsce rozkurczenie mięśni gładkich i napływ krwi do tkanki prącia, co jednocześnie wywołuje wzwód. Działanie leku nie występuje bez pobudzenia seksualnego. Substancja czynna ulega szybkiemu wchłonięciu z przewodu pokarmowego, a swoje najwyższe stężenie osiąga po upływie około 30-45 minut po zastosowaniu na pusty żołądek.

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na substancje składowe preparatu
- zawał mięśnia sercowego
- udar albo zagrażające życiu zaburzenia rytmu serca przebyte w ciągu ostatniego pół roku
- hipotonia w spoczynku albo nadciśnienie tętnicze
- niestabilna dusznica bolesna, dławica pojawiają się w czasie aktywności seksualnej albo zastoinowa niewydolność serca zaklasyfikowana jako niewydolność klasy 2. albo wyższej wg NYHA
- poważne schorzenia układu krążenia w przypadku których niezalecana jest aktywność seksualna
- zaburzenia wydolności wątroby lub nerek
- utrata wzroku w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnicy przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego (NAION), bez względu na występowanie związku tego zdarzenia z wcześniejszą ekspozycją na inhibitor PDE5
- choroby zwyrodnieniowe siatkówki
- równoczesne przyjmowanie silnych inhibitorów CYP3A4, takich jak: ketokonazol, rytonawir, nefazodon, nelfinawir, sakwinawir, atazanawir, klarytromycyna, indynawir, itrakonazol, telitromycyna.

Dawkowanie Spedra:
Stosować doustnie. W przypadku dorosłych mężczyzn zaleca się przyjmowanie 100 mg w razie potrzeby na około 0,5h przed rozpoczęciem aktywności seksualnej. W zależności od indywidualnej efektywności i tolerancji leku dawkę można zwiększyć do najwyższej dawki wynoszącej 200 mg albo ograniczyć do 50 mg.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel