Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Inventum 25mg x 4 tabletki na potencję

  • Problemy z erekcją mogą zdarzyć się z różnych przyczyn. Inventum 25mg to lek zawierający sildenafil, który poprawia ukrwienie członka w czasie pobudzenia seksualnego, gdyż wspomaga on rozkurczenie naczyń krwionośnych.
  • Inventum 25mg x 4 tabletki na potencję
Producent: Aflofarm
Kod produktu: 32525
Przechowywanie: temperatura pokojowa
Typ preparatu: lek
19,95 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Inventum - opis produktu

Inventum 25mg lek na potencję z sildenafilem dla dorosłych mężczyzn. W opakowaniu leku Inventum 25mg znajdziemy 4 tabletki do rozgryzania i żucia. Substancja czynna leku - Sildenafil z powodzeniem wykorzystywana jest w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn, u których wystąpił problem z uzyskaniem lub utrzymaniem wzwodu koniecznego do odbycia stosunku. Syldenafil jest substancją czynną z grupy inhibitorów fosfodiesterazy i wpływa na rozkurcz naczyń krwionośnych w prąciu, co w efekcie wywołuje zwiększenie napływu krwi do prącia. Do prawidłowego działania leku konieczne jest podcienienie seksualne - zażycie tabletki bez bodźca seksualnego nie przyniesie pożądanego efektu! Przed zdecydowaniem się na stosowanie leku Inventum konieczne jest zapoznanie się z ulotką informacyjną dołączoną do opakowania leku, która jest jednocześnie narzędziem diagnostycznym pozwalającym na ocenę bezpieczeństwa stosowania Inventum 25mh. Lek należy stosować ściśle według wskazań lekarza lub według zalecanego dawkowania podanego przez producenta.

Ostrzeżenia i środki ostrożności przy stosowaniu Inventum

Przed rozpoczęciem przyjmowania leku Inventum, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Konsultacji wymaga też przyjmowanie leku przez pacjentów z niektórymi jednostkami chorobowymi, takimi jak: zwiększone ryzyko wystąpienia długotrwałego, bolesnego wzwodu; nieprawidłowa budowa erytrocytów (niedokrwistość sierpowatokrwinkowa); białaczka (choroba nowotworowa krwi); szpiczak mnogi (choroba nowotworowa szpiku kostnego); anatomiczne zniekształcenie prącia; choroba Peyroniego; dolegliwościami ze strony mięśnia sercowego; choroba wrzodowa; zaburzenia krzepliwości krwi (hemofilia).

Preparat Inventum a inne leki

Należy poinformować lekarza lub farmaceutę o wszystkich przyjmowanych obecnie przez pacjenta lekach, a także o tych, które pacjent planuje przyjmować. Preparat Inventum może wykazywać interakcje z niektórymi lekami, zwłaszcza tymi, które wykorzystuje się do leczenia bólu w klatce piersiowej.

Stosowanie Inventum z jedzeniem, piciem oraz alkoholem

Lek Inventum może być przyjmowany razem z posiłkiem albo niezależnie od niego. Przed zażyciem leku nie zaleca się spożywania znacznych ilości alkoholu. Po jego wypiciu zdolność do uzyskania erekcji może zostać czasowo zaburzona.

Stosowanie Inventum a prowadzenie pojazdów

Przyjmowanie leku Inventum może prowadzić do występowania zawrotów głowy oraz zaburzeń widzenia. Dlatego przed obsługiwaniem maszyn lub prowadzeniem pojazdu pacjent powinien sprawdzić swoją reakcję na lek.

Skład Inventum:

Substancją czynną leku Inventum jest sildenafil. Każda tabletka leku Inventum zawiera 25mg sildenafilu. Substancje pomocnicze: polakrylin potasu, woda oczyszczona, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna bezwodna, aspartam, kroskarmeloza sodowa, aromat mięty pieprzowej, laktoza jednowodna, powidon K30.

Jak działa Inventum na potencję:

Inventum 25mg to lek dostępny bez recepty, który jako substancję czynną zawiera syldenafil. Syldenafil należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Mechanizm działania leku polega na wspieraniu rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, co pozwala zwiększyć napływ krwi do członka. Warunkiem działania produktu leczniczego jest wcześniejsze pobudzenie seksualne.

Zastosowanie leku Inventum:

Produkt leczniczy Inventum 25mg wskazany do stosowania w leczeniu zaburzeń erekcji, czyli impotencji rozumianej jako niezdolność do uzyskania lub utrzymania erekcji wystarczającej do odbycia stosunku.

Informacje dodatkowe dot. leku Inventum:

Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Chronić przed działaniem światła.

Przeciwwskazania do stosowania Inventum:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik leku. Nie stosować w przypadku, gdy pacjent przyjmuje azotany (istnieje możliwość niebezpiecznego obniżenia ciśnienia tętniczego) lub leki uwalniające tlenki azotu, np. azotyn amylu (istnieje możliwość niebezpiecznego obniżenia ciśnienia tętniczego); w przypadku zdiagnozowanej ciężkiej choroby serca lub wątroby; w przypadku niedawno przebytego udaru lub zawału oraz w przypadku niskiego ciśnienia tętniczego krwi; w przypadku stwierdzonych dziedzicznych zmian degeneracyjnych siatkówki, np. zwyrodnienia barwnikowego siatkówki (retinitis pigmentosa); w przypadku stwierdzenia u pacjenta kiedykolwiek utraty wzroku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego. Nie stosować z innymi lekami na zaburzenia wzwodu, u mężczyzn poniżej 18. roku życia oraz u kobiet.

Działania niepożądane Inventum:

Jak każdy lek Inventum 25mg może wywołać działania niepożądane. W przypadku wystąpienia bólu w klatce piersiowej w czasie stosunku lub po nim, pacjent powinien przyjąć pozycję półsiedzącą i rozluźnić się. Bezwzględnie pacjent nie może przyjąć wówczas azotanów w celu złagodzenia bólu. W przypadku wystąpienia takich objawów konieczna jest konsultacja lekarska. W przypadku wystąpienia nagłego świszczącego oddechu, trudności w oddychaniu lub zawrotów głowy, obrzęku powiek, twarzy, warg i gardła, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. W przypadku bolesnego wzwodu lub utrzymującego się dłużej niż 4 godziny wzwodu należy skontaktować się z lekarzem. W przypadku nagłego pogorszenia widzenia lub utraty wzroku, zaleca się natychmiastowe odstawienie leku i zgłoszenie się do lekarza. Bardzo często występuje: ból głowy. Często występują: nagłe zaczerwienienie twarzy, niestrawność, zaburzenia widzenia, w tym: nadwrażliwość na światło, niewyraźne widzenie lub zmniejszenie ostrości widzenia, widzenie z kolorową poświatą, uczucie zatkania nosa, zawroty głowy. Niezbyt często występują: wymioty, nudności, suchość w jamie ustnej, wysypka skórna, krwawienie do tylnej części oka, podrażnienie oka, przekrwienie oczu, ból oczu, podwójne widzenie, zmiana odczuwania w oku , nieregularne lub szybkie bicie serca, bóle mięśni, senność, osłabione czucie dotyku, zawroty głowy, dzwonienie w uszach, ból w klatce piersiowej oraz uczucie zmęczenia. Rzadko występują: nadciśnienie tętnicze, niedociśnienie, omdlenia, udar, krwawienie z nosa oraz nagłe osłabienie lub utrata słuchu. Działania o nieznanej częstości występowania: drgawki lub napady padaczkowe i ciężkie reakcje skórne charakteryzujące się wysypką, pęcherzykami, złuszczaniem się skóry i bólem, wymagające natychmiastowej pomocy lekarza. Działaniami niepożądanymi zgłaszanymi po wprowadzeniu leku na rynek były: kołatanie serca, ból w klatce piersiowej, nagła śmierć, atak serca, lub przejściowe zmniejszenie przepływu krwi przez niektóre części mózgu, przy czym nie ma możliwości określenia, czy były one związane z zażywaniem leku.

Jak dawkować Inventum na erekcję:

Stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. Zalecana dawka początkowa leku Inventum to 50mg. Nie stosować częściej niż raz na dobę. Zażywać na około godzinę przed planowanym stosunkiem. Tabletkę rozgryźć i żuć aż do rozpuszczenia. W zależności od tego, czy działanie leku jest za słabe czy za mocne, można odpowiednio zmniejszyć dawkę do 25mg lub zwiększyć do maksymalnie 100mg (po konsultacji z lekarzem lub farmaceutą). Lek Inventum umożliwia utrzymanie erekcji jedynie w stanie podniecenia seksualnego. Działanie leku zwykle jest widoczne po 30-60 minutach, jednak po obfitym posiłku czas ten może się wydłużyć. Nie stosować leku w większych dawkach niż zalecone przez lekarza.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Porady związane z Inventum 25mg x 4 tabletki na potencję

2022-05-20

Jak poprawić jakość życia seksualnego?

Jak poprawić jakość życia seksualnego?
Seks to ważny element naszego życia. Niestety codzienny pęd, wszechobecny stres i ciągłe zmęczenie odciskają swoje piętno także na tej sferze. Cierpią na tym kobiety, cierpią na tym mężczyźni! Co można zrobić, aby poprawić jakość życia seksualnego? Jakie preparaty z apteki warto wypróbować?
2021-11-12

Zaburzenia erekcji – powody, objawy, leczenie

Zaburzenia erekcji – powody, objawy, leczenie
Mimo stałego nagłaśniania problemu większość mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcj traktuje to jako temat tabu, zapominając zupełnie, że szukanie przyczyn oraz ewentualne wdrożenie leczenia nie musi być krępujące. Podstawą w osiągnięciu satysfakcji seksualnej jest zwiększenie świadomości oraz umiejętne zweryfikowanie przyczyny wystąpienia przypadłości, w czym pomóc może jedynie urolog. Jakie są zatem powody zaburzeń wzwodu, jak wygląda leczenie oraz jak działają preparaty, które pomagają uzyskać erekcję, tj. Maxon Forte czy Inventum?
2016-08-25

Jak stan zdrowia może wpłynąć na sprawność seksualną?

Jak stan zdrowia może wpłynąć na sprawność seksualną?
Potencja i libido to czynniki sterowane w dużej mierze przez nasz stan zdrowia. Wpływa na nie także tryb życia, ilość stresu, posiadane nałogi oraz w nie mniejszym stopniu dieta. Co robić, by móc cieszyć się pełnym zdrowiem, płodnością i sprawnością seksualną?
2016-06-23

Sildenafil bez recepty - MaxOn Active, czy zrewolucjonizuje rynek produktów na potencję?

Sildenafil bez recepty - MaxOn Active, czy zrewolucjonizuje rynek produktów na potencję?
Ta informacja elektryzuje wszystkich od momentu jej udostępnienia - od 6 maja 2016 w aptekach dostępny jest nowy lek zawierający sildenafil. Skąd takie podniecenie? Stąd, że po raz pierwszy w Polsce można go kupić bez recepty!
pixel