Inventum 25mg x 4 tabletki na potencję

  • Problemy z erekcją mogą zdarzyć się z różnych przyczyn. Inventum 25mg to lek zawierający syldenafil, który poprawia ukrwienie członka w czasie pobudzenia seksualnego, gdyż wspomaga on rozkurczenie naczyń krwionośnych.
  • Inventum 25mg x 4 tabletki na potencję
Producent: Aflofarm
Kod produktu: 32525
Przechowywanie: temperatura pokojowa
Typ preparatu: lek
19,95 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład Inventum:

Substancją czynną leku Inventum jest sildenafil. Każda tabletka leku Inventum zawiera 25mg sildenafilu. Substancje pomocnicze: polakrylin potasu, woda oczyszczona, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna bezwodna, aspartam, kroskarmeloza sodowa, aromat mięty pieprzowej, laktoza jednowodna, powidon K30.

Jak działa Inventum na potencję:

Inventum 25mg to lek dostępny bez recepty, który jako substancję czynną zawiera syldenafil. Syldenafil należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Mechanizm działania leku polega na wspieraniu rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, co pozwala zwiększyć napływ krwi do członka. Warunkiem działania produktu leczniczego jest wcześniejsze pobudzenie seksualne.

Zastosowanie leku Inventum:

Produkt leczniczy Inventum 25mg wskazany do stosowania w leczeniu zaburzeń erekcji, czyli impotencji rozumianej jako niezdolność do uzyskania lub utrzymania erekcji wystarczającej do odbycia stosunku.

Informacje dodatkowe dot. leku Inventum:

Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Chronić przed działaniem światła.

Przeciwwskazania do stosowania Inventum:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik leku. Nie stosować w przypadku, gdy pacjent przyjmuje azotany (istnieje możliwość niebezpiecznego obniżenia ciśnienia tętniczego) lub leki uwalniające tlenki azotu, np. azotyn amylu (istnieje możliwość niebezpiecznego obniżenia ciśnienia tętniczego); w przypadku zdiagnozowanej ciężkiej choroby serca lub wątroby; w przypadku niedawno przebytego udaru lub zawału oraz w przypadku niskiego ciśnienia tętniczego krwi; w przypadku stwierdzonych dziedzicznych zmian degeneracyjnych siatkówki, np. zwyrodnienia barwnikowego siatkówki (retinitis pigmentosa); w przypadku stwierdzenia u pacjenta kiedykolwiek utraty wzroku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego. Nie stosować z innymi lekami na zaburzenia wzwodu, u mężczyzn poniżej 18. roku życia oraz u kobiet.

Działania niepożądane Inventum:

Jak każdy lek Inventum 25mg może wywołać działania niepożądane. W przypadku wystąpienia bólu w klatce piersiowej w czasie stosunku lub po nim, pacjent powinien przyjąć pozycję półsiedzącą i rozluźnić się. Bezwzględnie pacjent nie może przyjąć wówczas azotanów w celu złagodzenia bólu. W przypadku wystąpienia takich objawów konieczna jest konsultacja lekarska. W przypadku wystąpienia nagłego świszczącego oddechu, trudności w oddychaniu lub zawrotów głowy, obrzęku powiek, twarzy, warg i gardła, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. W przypadku bolesnego wzwodu lub utrzymującego się dłużej niż 4 godziny wzwodu należy skontaktować się z lekarzem. W przypadku nagłego pogorszenia widzenia lub utraty wzroku, zaleca się natychmiastowe odstawienie leku i zgłoszenie się do lekarza. Bardzo często występuje: ból głowy. Często występują: nagłe zaczerwienienie twarzy, niestrawność, zaburzenia widzenia, w tym: nadwrażliwość na światło, niewyraźne widzenie lub zmniejszenie ostrości widzenia, widzenie z kolorową poświatą, uczucie zatkania nosa, zawroty głowy. Niezbyt często występują: wymioty, nudności, suchość w jamie ustnej, wysypka skórna, krwawienie do tylnej części oka, podrażnienie oka, przekrwienie oczu, ból oczu, podwójne widzenie, zmiana odczuwania w oku , nieregularne lub szybkie bicie serca, bóle mięśni, senność, osłabione czucie dotyku, zawroty głowy, dzwonienie w uszach, ból w klatce piersiowej oraz uczucie zmęczenia. Rzadko występują: nadciśnienie tętnicze, niedociśnienie, omdlenia, udar, krwawienie z nosa oraz nagłe osłabienie lub utrata słuchu. Działania o nieznanej częstości występowania: drgawki lub napady padaczkowe i ciężkie reakcje skórne charakteryzujące się wysypką, pęcherzykami, złuszczaniem się skóry i bólem, wymagające natychmiastowej pomocy lekarza. Działaniami niepożądanymi zgłaszanymi po wprowadzeniu leku na rynek były: kołatanie serca, ból w klatce piersiowej, nagła śmierć, atak serca, lub przejściowe zmniejszenie przepływu krwi przez niektóre części mózgu, przy czym nie ma możliwości określenia, czy były one związane z zażywaniem leku.

Jak dawkować Inventum na erekcję:

Stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. Zalecana dawka początkowa leku Inventum to 50mg. Nie stosować częściej niż raz na dobę. Zażywać na około godzinę przed planowanym stosunkiem. Tabletkę rozgryźć i żuć aż do rozpuszczenia. W zależności od tego, czy działanie leku jest za słabe czy za mocne, można odpowiednio zmniejszyć dawkę do 25mg lub zwiększyć do maksymalnie 100mg (po konsultacji z lekarzem lub farmaceutą). Lek Inventum umożliwia utrzymanie erekcji jedynie w stanie podniecenia seksualnego. Działanie leku zwykle jest widoczne po 30-60 minutach, jednak po obfitym posiłku czas ten może się wydłużyć. Nie stosować leku w większych dawkach niż zalecone przez lekarza.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Porady związane z Inventum 25mg x 4 tabletki na potencję

2016-06-23

Sildenafil bez recepty - MaxOn Active, czy zrewolucjonizuje rynek produktów na potencję?

Sildenafil bez recepty - MaxOn Active, czy zrewolucjonizuje rynek produktów na potencję?
Ta informacja elektryzuje wszystkich od momentu jej udostępnienia - od 6 maja 2016 w aptekach dostępny jest nowy lek zawierający sildenafil. Skąd takie podniecenie? Stąd, że po raz pierwszy w Polsce można go kupić bez recepty!
2016-08-25

Jak stan zdrowia może wpłynąć na sprawność seksualną?

Jak stan zdrowia może wpłynąć na sprawność seksualną?
Potencja i libido to czynniki sterowane w dużej mierze przez nasz stan zdrowia. Wpływa na nie także tryb życia, ilość stresu, posiadane nałogi oraz w nie mniejszym stopniu dieta. Co robić, by móc cieszyć się pełnym zdrowiem, płodnością i sprawnością seksualną?
pixel