COVI-SEPT płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk 100 ml

  • Płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk Covi-Sept stworzony został na bazie alkoholu. Służy do dezynfekcji rąk, powierzchni oraz urządzeń. Produkt wykazuje działanie wirusobójcze. Do zastosowania powszechnego i w placówkach medycznych.
  • COVI-SEPT płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk 100 ml
Producent: Hasco-Lek
Kod produktu: 37363
9,20 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł
Dostawa
Bezproblemowy zwrot
w ciągu 14 dni

Skład Covi-Sept:

Etanol – 80g/100g.

Działanie Covi-Sept:

Preparat do stosowania w placówkach ochrony zdrowia, w zakładach użyteczności publicznej, w przemyśle spożywczym, w warunkach przemysłowych i domowych. Płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk Covi-Sept to produkt na bazie alkoholu. Wskazany do stosowania w celu zachowania wysokiego poziomu higieny, dodatkowo do stosowania w celu dezynfekcji powierzchni i urządzeń, które nie mają kontaktu z żywnością. Działa wirusobójczo.

Zastosowanie:
Płyn antybakteryjny Covi-Sept przeznaczony do stosowania w przypadku higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk, a także dezynfekcji powierzchni i urządzeń. Do stosowania w obszarze medycznym oraz domowym.

Informacje dodatkowe:
Produkt wysoce łatwopalny (ciecz i pary). Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w chłodnym miejscu, w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Należy chronić przed działaniem wilgoci i światła, przechowywać z dala od gorących powierzchni, źródeł ciepła i iskrzenia, z dala od otwartego ognia oraz innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Szczelnie zamykać po użyciu. Preparat działa drażniąco na oczy oraz na układ oddechowy. Podczas stosowania preparatu mogą wystąpić działania niepożądane, które są charakterystyczne dla płynów dezynfekujących na bazie alkoholu m.in. zaczerwienienie i przesuszenie skóry, stany zapalne skóry. Nie wylewać do kanalizacji. Odpady odpowiednio zutylizować.

Pierwsza pomoc:
Wdychanie oparów: zapewnić dopływ świeżego powietrza, poszkodowanego ułożyć w leżącej pozycji. Jeśli zachodzi taka konieczność, wykonać sztuczne oddychanie, ewentualnie skontaktować się z lekarzem. Kontakt z oczami: jeśli są założone soczewki kontaktowe, należy je zdjąć. Oczy przemyć obficie letnią wodą. W przypadku utrzymującego się podrażnienia skontaktować się z lekarzem. Kontakt ze skórą: zanieczyszczoną odzież zdjąć, w przypadku wystąpienia podrażnienia przemyć skórę wodą. W razie konieczności skontaktować się z lekarzem. Spożycie: usta należy obficie przepłukiwać wodą (przynajmniej przez 15 minut), wodę wypluć. Następnie wypić dwie szklanki wody. Jeśli poszkodowany jest przytomny, wywołać wymioty. Jeśli poszkodowany jest nieprzytomny, ułożyć go w pozycji bocznej ustalonej. W przypadku utrzymywania się złego samopoczucia należy zasięgnąć porady lekarza.

Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu.

Sposób użycia płynu Covi-Sept:

Higieniczna dezynfekcja rąk: stosować 3ml płynu na wcześniej umyte i osuszone ręce (czas kontaktu 30 sekund). Chirurgiczna dezynfekcja rąk: stosować 2 razy po 6-9ml płynu, wcierając w czyste dłonie (czas kontaktu 3 minuty). Dezynfekcja powierzchni: na wybraną powierzchnię nanieść preparat (ewentualnie spryskać nim powierzchnię), pozostawić do wyschnięcia (czas kontaktu 30 sekund).

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Porady związane z COVI-SEPT płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk 100 ml

2020-04-04

Środki do dezynfekcji rąk sojusznikiem w walce z koronawirusem!

Środki do dezynfekcji rąk sojusznikiem w walce z koronawirusem!
Pandemia koronawirusa paraliżuje życie ludzi na wszystkich kontynentach. Cały świat szuka skutecznego lekarstwa oraz szczepionki, na razie bezskutecznie. Póki co zostaje nam stosowanie się do zaleceń władz przede wszystkim w kwestii niewychodzenia z domu bez potrzeby oraz dokładnego mycia rąk i ich częstego odkażania. Jak skutecznie dezynfekować dłonie? Gdzie kupić preparaty do dezynfekcji skóry?
pixel