Test na Koronawirus - COVID-19 - SARS-CoV-2 x 1 sztuka

  • Test na Koronawirus - COVID-19 - SARS-CoV-2 daje możliwość szybkiej diagnozy w kierunku wykrycia zakażenia, zwłaszcza u pacjentów bezobjawowych! Zestaw zawiera całe akcesorium wraz z instrukcją obsługi. Uwaga! Produkt do użytku profesjonalnego.
  • Test na Koronawirus - COVID-19 - SARS-CoV-2 x 1 sztuka
  • Test na Koronawirus - COVID-19 - SARS-CoV-2 x 1 sztuka
Kod produktu: 37865
Przechowywanie: temperatura pokojowa
79,00 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Sprawdź inny test o wyższej dokładności: Test na Koronawirus COVID-19 Primacovid x 1 sztuka

UWAGA! Kupując ten produkt oświadczasz, że jesteś profesjonalnym użytkownikiem w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt 26) ustawy o wyrobach medycznych z 20.05.2010 r. Wzór dokumentu dostępny w załączniku: "Oświadczenie".

W zestawie Test na Koronawirus - COVID-19 - SARS-CoV-2:

Kasetka testowa SARS-COV-2 IGM/IGG Rapid test, jednorazowa pipeta, roztwór buforu fosforanowego, lancet, gazik, instrukcja użytkowania.


Działanie Test na Koronawirus - COVID-19 – SARS-CoV-2:

Kasetowy test chromatograficzny – Test na Koronawirus - COVID-19 – SARS-CoV-2 – służy do wykrywania antygenów IgG i IgM w próbce ludzkiej surowicy, osocza lub krwi pełnej skierowanych do rozpoznania choroby Covid-19. Dokładność testu (u osób, u których wytworzyły się przeciwciała) określa się dla IgG na poziomie 96,5% oraz dla IgM – 92,8% (wartości porównywalne do testów PCR). Zaletą produktu jest brak reakcji krzyżowej z antygenami przeciwko wirusowi grypy typu A lub B, wirusowi RSV, wirusowi Adeno, wirusowi M. pneumoniae, wirusowi parainfluenzy (PIV), wirusowi Chlamydia pneumoniae. Materiał niezbędny do przeprowadzenia testu to: krew pełna, surowica, osocze bądź krew z opuszka palca (objętość próbki: 10ul). Test jest pomocny w diagnozowaniu SARS-CoV-2 (szczególnie w przypadku bezobjawowego przebiegu), pozwala potwierdzić zakażenie w ciągu 15 minut i wprowadzić odpowiednie postępowanie (leczenie, izolacja), przy czym należy pamiętać, że negatywny wynik nie wyklucza w 100% zakażenia koronawirusem, dlatego wynik testu nie powinien być traktowany jako jedyna podstawa do leczenia lub innego postępowania.

Zastosowanie:
Test na Koronawirus - COVID-19 – SARS-CoV-2 przeznaczony do wykrywania przeciwciał IgG i IgM anty-2019-nCoV

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła.

Sposób użycia Testu na Koronawirus - COVID-19 - SARS-CoV-2:

Palec zdezynfekować, używając gazika (w zestawie). Następnie przy pomocy lancetu pobrać próbkę krwi/surowicy/osocza. Pobraną próbkę nanieść w odpowiednim miejscu na kasetce i dodać dwie krople odczynnika buforu. Wynik należy odczytać po 15-20 minut (po upływie 20 minut wynik testu będzie nieważny). Wyniki: negatywny – jeden czerwony pasek w obszarze kontrolnym C (brak przeciwciał w próbce); pozytywny – trzy czerwone paski (jeden w obszarze kontrolnym C, jeden na linii testowej G, jeden na linii testowej M) – próbka zawiera oba rodzaje przeciwciał; dwa czerwone paski (jeden w obszarze kontrolnym C, jeden na linii testowej M) – w próbce wykryto przeciwciała IgM; dwa czerwone paski (jeden w obszarze kontrolnym C, jeden na linii testowej G) – w próbce wykryto przeciwciała IgG; nieważny – nie pojawia się żaden pasek; pojawiają się paski na linii testowej M i G, pojawia się jeden pasek na linii testowej G lub M – zalecane jest powtórzenie testu.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Opinie o Test na Koronawirus - COVID-19 - SARS-CoV-2 x 1 sztuka

4.50
Liczba opinii: 2
5
1
4
1
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
4/5
2020-10-26
Test zadziałał, wyszedł negatywnie co może być prawdą, natomiast lancet do nakłuwania palca był inny niż ten opisany w instrukcji. Dodatkowym problemem był fakt, że lancet w moim zestawie nie zadziałał i trzeba było go rozłożyć, wyciągnąć igłę i przebić sobie samemu nią skórę
Adam, Poznań
Czy opinia była pomocna? Tak23 Nie9
5/5
2020-08-03
witam czy test służy do wykrywania antybody czy antygenów cov 19. W znaczeniu czy test służy do wykrywania czy jestem chory? Czy do potwierdzenia czy jestem tzw ozdrowieńcem ( test na antybody ) pozdrawiam
Maciek
Czy opinia była pomocna? Tak344 Nie24
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Porady związane z Test na Koronawirus - COVID-19 - SARS-CoV-2 x 1 sztuka

2021-04-14

Test na koronawirusa. Rodzaje testów i sposób ich wykonywania.

Test na koronawirusa. Rodzaje testów i sposób ich wykonywania.
Od początku trwania pandemii jednym z głównych tematów są testy na Covid-19. Test na koronawirusa można kupić niemal wszędzie w dodatku w kilku rodzajach. Stąd pytanie, który test wybrać? Lepszy będzie test RT-PCR, test antygenowy czy test na przeciwciała? Który z nich pozwoli określić, czy zakażenie jest aktywne, a który – czy przeszliśmy chorobę bezobjawowo?
2020-07-26

Test na koronowirusa (Covid-19) do domowego użytku

Test na koronowirusa (Covid-19) do domowego użytku
Specjaliści zgadzają się jednogłośnie, że w zapobieganiu rozwoju Covid-19 niezwykle istotna jest diagnostyka, czyli powszechnie dostępne testy na koronawirusa. Obecnie do diagnostyki wykorzystywane są rekomendowane przez Światową Organizację Zdrowia testy genetyczne oraz pomocnicze testy immunologiczne, jednakże istnieje również możliwość przeprowadzenia badania bez wychodzenia z domu. Domowy test na koronawirus (Covid-19) można zakupić w aptece – jak działa, jak go przeprowadzić?
Zamknij
pixel