DoppelSil 25mg x 4 tabletki do rozgryzania i żucia

  • Produkt leczniczy DoppelSil 25mg to lek zawierający sildenafil. Wskazaniem do stosowania leku są zaburzenia wzwodu u mężczyzn dorosłych powyżej 18. roku życia. Sildenafil pomaga osiągnąć i utrzymać erekcję wystarczającą do obycia stosunku płciowego.
  • DoppelSil 25mg x 4 tabletki do rozgryzania i żucia
Producent: Queisser
Kod produktu: 39783
Przechowywanie: temperatura pokojowa
Typ preparatu: lek
17,99 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Skład DoppelSil 25mg:

Substancja czynna: sildenafil (Sildenafilum). Każda tabletka zawiera 25mg sildenafilu (w postaci sildenafilu cytrynianu) oraz substancje pomocnicze: polakrylina potasowa, krzemionka koloidalna bezwodna, laktoza jednowodna, powidon K-30, aspartam (E 951), kroskarmeloza sodowa, aromat miętowy, magnezu stearynian, potasu wodorotlenek (do ustalenia pH) lub kwas solny, stężony (do ustalenia pH).

Działanie DoppelSil 25mg:

Zaburzenia erekcji definiuje się jako niemożność uzyskania lub utrzymania erekcji, która byłaby wystarczająca do odbycia stosunku płciowego. Zaburzenia erekcji u dorosłych mężczyzn powyżej 18. roku życia są wskazaniem do stosowania produktu leczniczego DoppelSil 25mg. Lek zawiera sildenafil, czyli substancję czynną, która należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Ułatwia on napływ krwi do prącia w trakcie podniecenia seksualnego, wspomagając rozkurcz znajdujących się w nim naczyń krwionośnych. Należy pamiętać, że lek działa (pomaga osiągnąć wzwód) wyłącznie pod warunkiem wcześniejszego pobudzenia seksualnego. Lek w postaci tabletek do rozgryzania i żucia.

Zastosowanie:
Produkt leczniczy DoppelSil 25mg wskazany do stosowania w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn (powyżej 18. roku życia). Jako zaburzenia erekcji rozumie się niemożność uzyskania lub utrzymania erekcji prącia, która byłaby wystarczająca do odbycia stosunku płciowego.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. U niektórych osób lek może wywołać działania niepożądane w postaci zawrotów głowy i zaburzeń widzenia, dlatego przed takimi czynnościami jak prowadzenie pojazdów i obsługa maszyn, należy sprawdzić, w jaki sposób reagują na lek. Stosowanie u dzieci i młodzieży: nie jest to lek przeznaczony do stosowania poniżej 18. roku życia. Stosowanie u kobiet w okresie ciąży i karmienia: nie jest to lek przeznaczony dla kobiet. Nie stosować, jeśli zaburzenia erekcji nie zostały zdiagnozowane. Ważne: w ciągu pierwszych sześciu miesięcy przyjmowania leku po konsultacji z lekarzem należy wykluczyć inne potencjalne przyczyny zaburzeń erekcji (np. choroby serca i naczyń krwionośnych, cukrzyca, nadciśnienie, podwyższone stężenie cholesterolu). Przed zastosowaniem leku należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, jeśli – kiedykolwiek występowały erekcje trwające dłużej niż 4 godzinnym nawet bez podniecenia seksualnego; stwierdzono anatomiczne zniekształcenie prącia lub chorobę Peyroniego; występują dolegliwości ze strony serca, choroba wrzodowa, zaburzenia krzepnięcia. W przypadku nagłego pogorszenia widzenia bądź nagłej utraty wzroku należy zaprzestać stosowania leku i zgłosić się do lekarza. Nie stosować jednocześnie z innymi doustnymi lub miejscowymi terapiami zaburzeń wzwodu, a także z terapiami tętniczego nadciśnienia płucnego (TNP) z zastosowaniem sildenafilu lub z innymi inhibitorami PDE5. Należy skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem leku w przypadku zaburzeń czynności nerek lub wątroby, przy czym nie należy stosować wyższej dawki sildenafilu niż 25mg. Lek zawiera aspartam, czyli źródło fenyloalaniny. Lek może być szkodliwy dla osób z fenyloketonurią. Lek zawiera laktozę – przed zastosowaniem u osób ze stwierdzoną nietolerancją niektórych cukrów należy skonsultować się z lekarzem. Nie przyjmować z sokiem grejpfrutowym, może on wpływać na działanie leku.

Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik leku. Nie stosować u mężczyzn, którzy stosują leki z grupy azotanów oraz leki i środki uwalniające tlenek azotu. Nie stosować u mężczyzn, którzy przyjmują riocyguat. Nie stosować w przypadku ciężkiej choroby serca lub wątroby. Nie stosować u mężczyzn, u których niedawno wystąpił zawał serca lub udar. Nie stosować w przypadku niskiego ciśnienia tętniczego krwi. Nie stosować w przypadku występujących dziedzicznych zmian degeneracyjnych siatkówki (np. zwyrodnienie barwnikowe siatkówki (retinitis pigmentosa)). Nie stosować w przypadku, gdy kiedykolwiek stwierdzono utratę wzroku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego.

Działania niepożądane:
Podczas stosowania leku u niektórych osób mogą występować działania niepożądane. Zwykle zgłaszane działania niepożądane są łagodne lub umiarkowane i krótkotrwałe. Należy przerwać stosowanie leku i niezwłocznie zgłosić się po pomoc medyczną, jeśli wystąpią następujące objawy: reakcja alergiczna (niezbyt często) – objawy: nagły świszczący oddech, trudności w oddychaniu lub zawroty głowy, obrzęk powiek, twarzy, ust lub gardła; bóle w klatce piersiowej (niezbyt często) – w przypadku wystąpienia ich w czasie stosunku płciowego lub zaraz po jego zakończeniu, należy przyjąć półsiedzącą pozycję i spróbować się rozluźnić, nie stosować azotanów; nadmiernie przedłużające się i czasem bolesne wzwody (rzadko) – w przypadku, gdy wzwód utrzymuje się ponad 4 godziny, należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem; nagłe pogorszenie lub utrata wzroku (rzadko); ciężkie reakcje skórne (rzadko) – objawy: ciężkie łuszczenie się i obrzęk skóry, powstawanie pęcherzy w jamie ustnej, na narządach płciowych i dookoła oczu, gorączka; napady padaczkowe lub drgawki (rzadko). Inne działania niepożądane: bardzo często – ból głowy; często – nudności, nagłe zaczerwienienie twarzy, uderzenia gorąca (uczucie gorąca w górnej części ciała), niestrawność, widzenie z kolorową poświatą, niewyraźne widzenie, zaburzenia widzenia, uczucie zatkanego nosa, zawroty głowy; niezbyt często – wymioty, wysypka skórna, podrażnienie oka, przekrwienie oczu, ból oczu, widzenie błysków światła, jaskrawe widzenie, wrażliwość na światło, łzawienie oczu, kołatanie serca, szybkie bicie serca, nadciśnienie tętnicze, niedociśnienie, bóle mięśni, senność, osłabione czucie dotyku, zawroty głowy, dzwonienie w uszach, suchość w jamie ustnej, zatkane lub niedrożne zatoki, zapalenie błony śluzowej nosa (katar, kichanie i zatkany nos), ból w górnej części brzucha, choroba refluksowa przełyku (zgaga), krew w moczu, ból rąk lub nóg, krwawienie z nosa, uczucie gorąca oraz uczucie zmęczenia; rzadko – omdlenia, udar, zawał serca, nieregularne bicie serca, przemijające zmniejszenie przepływu krwi do części mózgu, uczucie ucisku w gardle, zdrętwienie ust, krwawienie do tylnej części oka, podwójne widzenie, zmniejszona ostrość widzenia, nieprawidłowe odczucia we wnętrzu oka, obrzęk oczu lub powiek, niewielkie cząstki lub punkty w polu widzenia, widzenie obwódek wokół źródeł światła, rozszerzenie źrenicy, nieprawidłowe zabarwienie białkówki oka, krwawienie z prącia, obecność krwi w spermie, suchość nosa, obrzęk wewnątrz nosa, uczucie drażliwości oraz nagłe osłabienie lub utrata słuchu. Po wprowadzeniu leku zawierającego sildenafil do obrotu – zgłaszano rzadko przypadki niestabilnej dławicy i nagłej śmierci (nie ma jednak pewności, czy miały one faktycznie związek ze stosowaniem leku).

Dawkowanie tabletek do rozgryzania i życia DoppelSil 25mg:

Stosować zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z zaleceniami na ulotce. Zalecana dawka dobowa: 25mg (1 tabletka). Stosować raz na dobę. Nie przekraczać zalecanej dawki dobowej, nie stosować częściej niż raz na dobę. Przyjmować około 60 minut przed planowaną aktywnością seksualną. Tabletkę rozgryźć, żuć, a następnie połknąć. Warunkiem osiągnięcia erekcji jest pobudzenie seksualne. Lek zwykle zaczyna działać po około 30-60 minutach, przy czym obfity posiłek lub spożycie alkoholu może opóźnić jego działanie. Jeśli występuje wrażenie zbyt mocnego lub zbyt słabego działania leku, należy skonsultować się z lekarzem. Jeśli po zastosowaniu leku, nie została uzyskana erekcja lub czas jej trwania był niewystarczający do odbycia stosunku, należy skonsultować się z lekarzem.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Porady związane z DoppelSil 25mg x 4 tabletki do rozgryzania i żucia

2022-05-31

Przegląd skutecznych leków na potencję dla mężczyzn bez recepty

Przegląd skutecznych leków na potencję dla mężczyzn bez recepty
Zaburzenia erekcji to coraz częstszy problem wśród mężczyzn niezależnie od wieku. Na szczęście w obecnych czasach dostęp do różnego rodzaju środków wspomagających uzyskanie i utrzymanie wzwodu jest powszechny. W aptekach kupić można zarówno leki na potencję, jak i preparaty, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie męskiego organizmu.
2022-05-20

Jak poprawić jakość życia seksualnego?

Jak poprawić jakość życia seksualnego?
Seks to ważny element naszego życia. Niestety codzienny pęd, wszechobecny stres i ciągłe zmęczenie odciskają swoje piętno także na tej sferze. Cierpią na tym kobiety, cierpią na tym mężczyźni! Co można zrobić, aby poprawić jakość życia seksualnego? Jakie preparaty z apteki warto wypróbować?
pixel