MilaCOVID-19 Test antygenowy ze śliny x 1 sztuka

  • MilaCOVID-19 Test antygenowy ze śliny jest wyrobem medycznym służącym do wykrywania antygenów koronawirusa SARS-CoV-2 w ślinie. Jest to test do samodzielnego wykonania przeznaczony dla osób, u których występuje podejrzenie zakażenia chorobą Covid-19.
  • MilaCOVID-19 Test antygenowy ze śliny x 1 sztuka
Kod produktu: 40545
24,81 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

W zestawie MilaCOVID-19 Test antygenowy ze śliny:

Urządzenie testowe, urządzenie do pobierania (lejek, probówka i końcówka probówki), substancja buforowa, wkładka do opakowania, torba bezpieczeństwa biologicznego.

Działanie MilaCOVID-19 Test antygenowy ze śliny:

Jednorazowy test dla osób, które podejrzewają u siebie zakażenie Covid-19. Wyrób medyczny MilaCOVID-19 Test antygenowy ze śliny jest łatwy do samodzielnego przeprowadzenia, nie wymaga wymazu z nosa, do badania potrzebna jest próbka śliny. Jest to test jakościowy immunologiczny błonowy, który wykrywa antygeny SARS-CoV-2. Test pozwala uzyskać wstępne wyniki i wymaga dalszej diagnostyki.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny MilaCOVID-19 Test antygenowy ze śliny przeznaczony do jakościowego wykrywania antygenów SARS-CoV-2 w próbce ludzkiej śliny.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła.

Sposób użycia Testu antygenowego ze śliny MilaCOVID-1:

Test należy stosować zgodnie z przeznaczeniem. Przed jego wykonaniem należy przeczytać instrukcję użytkowania. Przed pobraniem próbki przynajmniej przez 10 minut nie należy nic jeść, pić, żuć gumy i palić papierosów. Bezpośrednio przed wykonaniem testu trzeba dokładnie umyć ręce lub je zdezynfekować. Z opakowania wyjąć probówkę i lejek, następnie lejek nałożyć na probówkę, głęboko kaszlnąć 3-5 razy (kaszląc, trzeba mieć założoną maseczkę lub dokładnie zakrywać usta i nos, a także należy zachować odpowiedni dystans od innych). Następnie należy napluć do lejka, niepieniącej śliny powinno być tyle, aby sięgała linii skali. Po uzyskaniu odpowiedniej próbki, lejek włożyć do plastikowej torby bezpieczeństwa biologicznej. Probówkę umieścić w plastikowym uchwycie i wlać do niej całą zawartość fiolki z substancją buforową. Probówkę zatkać końcówkę, delikatnie ścisnąć 10-15 razy. Kasetkę testową położyć na płaskiej powierzchni, do dołka S dodać dwie krople roztworu z probówki (test należy wykonać w ciągu godziny od wyjęcia kasetki z woreczka foliowego, przy czym zaleca się wykonać go od razu). Wynik odczytać po 15 minutach. Wynik odczytany po 20 minutach nie jest wiarygodny. Interpretacja wyniku: wynik pozytywny – jeśli pojawiają się dwie kolorowe linie – w obszarze kontrolnym C i obszarze testowym T (pojawienie się linii w obszarze T niezależnie od jej intensywności oznacza wynik pozytywny). W przypadku pozytywnego wyniku należy rozpocząć izolację i potwierdzić wynik testem PCR. Jeśli pojawi się tylko jedna linia – w obszarze kontrolnym C, test jest negatywny (w przypadku utrzymywania się niepokojących objawów zaleca się powtórzyć test po 1-2 dniach). Test jest nieważny, jeśli nie pojawi się linia w obszarze kontrolnym C. Wszystkie elementy użyte do wykonania testu należy włożyć do plastikowego woreczka bezpieczeństwa biologicznego i zutylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami. Po wykonaniu testu dokładnie umyć dłonie.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Porady związane z MilaCOVID-19 Test antygenowy ze śliny x 1 sztuka

2022-01-19

Test Covid-19 antygenowy ze śliny

Test Covid-19 antygenowy ze śliny

Perspektywa wykonania testu na Covid -19 z pobraniem próbki krwi lub wymazu z nosa spędza Ci sen z powiek? Mamy dla Ciebie całkowicie bezinwazyjny test antygenowy Covid-19 przeznaczony do diagnozowania zachorowania ze śliny.

pixel