Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Test Covid-19 antygenowy ze śliny

19.01.2022
Porady farmaceuty
Test Covid-19 antygenowy ze śliny

Perspektywa wykonania testu na Covid -19 z pobraniem próbki krwi lub wymazu z nosa spędza Ci sen z powiek? Mamy dla Ciebie całkowicie bezinwazyjny test antygenowy Covid-19 przeznaczony do diagnozowania zachorowania ze śliny.

W związku ze stale zwiększającą się ilością zachorowań na Covid-19 pacjenci coraz częściej sięgają po domowe testy diagnostyczne. W ofercie aptecznej wyróżnić można kilka testów do przeprowadzenia w domowym zaciszu, między innymi: test antygenowy przeprowadzany z wymazu z przedniej części nosa oraz testy serologiczne przeznaczone do samodzielnego wykonywania badania, które pozwalają na jakościowe wykrycie przeciwciał IgG i IgM przeciwko SARS-CoV-2 w próbce ludzkiej krwi.

Test na Covid-19 ze śliny

Pocieszeniem dla osób, które nie są w stanie samodzielnie wykonać badania, do którego niezbędne jest pobranie wymazu z nosa może być nowość na rynku farmaceutycznym, czyli test Covid-19 antygenowy ze śliny! Test Diather to immunochromatograficzny test diagnostyczny do jakościowego wykrywania antygenu koronawirusa SARS-CoV-2.

Wyrób medyczny Test Covid-19 Antygen to szybkie i bezinwazyjne badanie z próbki śliny, wykonywane w celu jakościowego wykrywania antygenu wirusa. Test jest niezwykle prosty w wykonaniu, a przy jego przeprowadzaniu nie jest wymagana pomoc lub obecność personelu medycznego.

Oferowany test Covid-19 antygenowy ze śliny potwierdza zakażenie Covid-19 już w ciągu 15 minut! Wskazaniem do wykonania testu są objawy mogące sugerować zakażenie koronawirusem, takie jak: gorączka, suchy kaszel, osłabienie, zmęczenie, zaburzenie czucia węchu i smaku.

W zestawie Test Covid-19 antygenowy ze śliny, znajdziemy wszystkie niezbędne akcesoria do wykonania testu: kaseta testowa, zestaw do pobrania próbki śliny (lejek, probówka i końcówka zakraplająca), bufor, torebka na odpady. Do testu dołączona jest także wyczerpująca informacja na temat wskazań do stosowania testu oraz instrukcja użycia.

Polecane wpisy

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2022

Polecane produkty

pixel