NOVAMA MultiCheck Pro+ Urządzenie 3w1 do pomiaru glukozy, cholesterolu i kwasu moczowego x 1 sztuka

  • Novama MultiCheck Pro+ Urządzenie 3w1 do pomiaru glukozy, cholesterolu i kwasu moczowego to wielofunkcyjny wyrób medyczny. Łatwy w użyciu miernik pozwala na szybki pomiar takich parametrów jak poziom glukozy, kwasu moczowego i cholesterolu we krwi.
  • NOVAMA MultiCheck Pro+ Urządzenie 3w1 do pomiaru glukozy, cholesterolu i kwasu moczowego x 1 sztuka
Producent: novamed
Kod produktu: 41234
159,87 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

W zestawie Novama MultiCheck Pro+ Urządzenie 3w1 do pomiaru glukozy, cholesterolu i kwasu moczowego:

Miernik, instrukcja obsługi, etui, nakłuwacz.

Działanie Novama MultiCheck Pro+ Urządzenie 3w1 do pomiaru glukozy, cholesterolu i kwasu moczowego:

Wielofunkcyjny, profesjonalny miernik do mierzenia najważniejszych parametrów krwi – poziomu glukozy, kwasu moczowego i cholesterolu, co pozwala na wczesne wykrycie wielu chorób, m.in. cukrzycy i chorób układu krążenia, a także monitorowanie stanu osób chorych na te choroby. Wyrób medyczny Novama MultiCheck Pro+ Urządzenie 3w1 do pomiaru glukozy, cholesterolu i kwasu moczowego jest prosty w obsłudze (ma tylko trzy przyciski), a pomiar trwa zaledwie 15 sekund. Do pomiaru poziomu glukozy potrzebna jest kapilarna krew pełna pobrana z palca, dłoni lub przedramienia, zaś do pomiaru całkowitego poziomu cholesterolu i kwasu moczowego – kapilarna krew pełna pobrana z palca lub krew żylna, krew tętnicza. Pomiary odbywają się metodą elektrochemicznej technologii bio-sensorycznej. Udogodnieniem jest wbudowany wyrzutnik pasków, który gwarantuje higienę i bezpieczeństwo, a także funkcja Auto Strip Recognition, czyli automatyczne rozpoznawanie paska – po zakodowaniu miernika i włożeniu paska urządzenie automatycznie przełącza się na właściwy tryb pomiarowy. Miernik wyposażono również w funkcję sygnalizującą nieprawidłowo wprowadzony pasek, alarm niskiej baterii oraz niewystarczającej ilości krwi oraz w przejrzysty ekran, który ułatwia odczytywanie wyników.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny Novama MultiCheck Pro+ Urządzenie 3w1 do pomiaru glukozy, cholesterolu i kwasu moczowego polecany jest do stosowania w warunkach domowych i medycznych w celu mierzenia poziomu takich parametrów krwi jak: glukoza, kwas moczowy, cholesterol.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Lancety, paski do pomiarów, roztwory sprzedawane są oddzielnie.

Dane techniczne:
Zasilanie: baterie. Waga: około 50g (z baterią). Wymiary: 88mm x 52mm x 16mm. Gwarancja: 36 miesięcy. Funkcja glukometru: zakres pomiarowy: 20-600mg/dL (1,1–33,3mmol/L). Wyliczanie średniej z 7, 14, 21 i 28 dni. Pamięć – 360 wyników. Pomiar cholesterolu: zakres pomiarowy: 100-400mg/dL (2,59-10,35mmol/L). Pamięć – 50 wyników. Pomiar kwasu moczowego: Zakres pomiarowy: 3-20mg/dL (0,18–1,19mmol/L). Pamięć – 50 wyników.

Sposób użycia Urządzenia 3w1 do pomiaru glukozy, cholesterolu i kwasu moczowego Novama MultiCheck Pro+:

Urządzenie należy wykorzystywać zgodnie z przeznaczeniem. Przed użyciem zapoznać się z instrukcją obsługi.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel