NOVAMA MultiCheck Pro+ Paski testowe cholesterol x 10 sztuk

  • Pomiar poziomu cholesterolu we krwi umożliwia wyrób medyczny Novama MultiCheck Pro+ Paski testowe cholesterol. Należy go stosować z urządzeniami z serii Novama MultiCheck. Monitorowanie stężenia cholesterolu jest ważne w przypadku wielu chorób.
  • NOVAMA MultiCheck Pro+ Paski testowe cholesterol x 10 sztuk
Producent: novamed
Kod produktu: 41235
73,87 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Skład Novama MultiCheck Pro+ Paski testowe cholesterol:

Całkowita esteraza cholesterolu: <2,5 jednostki. Całkowita oksydaza cholesterolu: <2,5 jednostki. Peroksydaza: <1 Jednostka. Inne składniki (bufor, mediator, środek powierzchniowo czynny, stabilizator itp.): < 0,02mg.

Działanie Novama MultiCheck Pro+ Paski testowe cholesterol:

Produkt jest kompatybilny z urządzeniami z serii Novama MultiCheck. Wyrób medyczny Novama MultiCheck Pro+ Paski testowe cholesterol pozwala na dokonanie pomiaru poziomu cholesterolu całkowitego we krwi. Jak badany jest poziom cholesterolu całkowitego? Krew zostaje zassana do strefy reakcyjnej paska pod wpływem siły kapilarnej. Gdy przefiltrowana krew zareaguje z odczynnikiem na elektrodach, miernik wykryje prąd, dostarczy w ten sposób potencjał. Potem prąd jest przeliczany na równoważną wartość cholesterolu całkowitego w osoczu.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny Novama MultiCheck Pro+ Paski testowe cholesterol przeznaczony do stosowania w celu pomiaru poziomu cholesterolu całkowitego we krwi włośniczkowej z całego palca, dłoni lub przedramienia – do stosowania przez laików i pracowników służby zdrowia oraz do pomiaru poziomu cholesterolu całkowitego we krwi żylnej lub tętniczej – do stosowania tylko przez personel medyczny. Tylko do diagnostyki in vitro.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Dokładność pomiaru cholesterolu całkowitego przeprowadzono z próbki krwi z palca włośniczkowego i porównana z kalibratorami przyrządów referencyjnych, które były odniesione do normy NIST SRM 913.

Dane techniczne:
Zakres pomiarowy: 100-400mg/dL (2,59-10,35mmol/l). Normalny zakres dla zdrowych dorosłych: <200mg/dl (5,17mmol/l) – zakres jest tylko punktem odniesienia.

Sposób użycia Pasków testowych cholesterol Novama MultiCheck Pro+:

Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Na ekranie wyświetla się „Lo” – całkowity poziom cholesterolu może wynosić poniżej 100mg/dL (2,59mmol/l). Na ekranie wyświetla się „Hi” – całkowity poziom cholesterolu może przekraczać 400mg/dl (10,35mmol/l). W przypadku, gdy wynik testu jest niezwykle niski, wysoki lub niezgodny z odczuwanym stanem, zaleca się powtórzyć test z nowym paskiem, szczególnie ostrożnie przestrzegając instrukcji.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel