NOVAMA MultiCheck Pro+ Paski testowe glukoza x 50 sztuk

  • Novama MultiCheck Pro+ Paski testowe glukoza jest wyrobem medycznym wskazanym do stosowania z urządzeniami z serii Novama MultiCheck Pro+. Produkt pozwala mierzyć stężenie glukozy we krwi włośniczkowej z całego palca, dłoni, przedramienia.
  • NOVAMA MultiCheck Pro+ Paski testowe glukoza x 50 sztuk
Producent: novamed
Kod produktu: 41236
51,51 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Skład chemiczny Novama MultiCheck Pro+ Paski testowe glukoza:

Dehydrogenaza glukozowa (GDH-FAD) <1,5 jednostki (mikroorganizm). Inne składniki (bufor, mediator, środek powierzchniowo czynny, stabilizator itp.) < 0,2mg.

Działanie Novama MultiCheck Pro+ Paski testowe glukoza:

Pasujący do urządzeń z serii Novama MultiCheck Pro+ wyrób medyczny Novama MultiCheck Pro+ Paski testowe glukoza pozwala na mierzenie poziomu glukozy we krwi. Pod wpływem siły kapilarnej krew zasysana jest do strefy reakcyjnej paska, glukoza we krwi reaguje z odczynnikiem na elektrodach, miernik wykrywa prąd, dostarczając potencjał. Prąd przeliczany jest na równoważną wartość glukozy we krwi w osoczu. Dokładność pomiaru glukozy została przeprowadzona z krwią z palca włośniczkowego oraz porównana z kalibratorami przyrządów referencyjnych, które były odniesione do normy NIST SRM 917.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny Novama MultiCheck Pro+ Paski testowe glukoza przeznaczony do stosowania do mierzenia poziomu glukozy we krwi włośniczkowej z całego palca, dłoni lub przedramienia – w warunkach domowych i przez pracowników służby zdrowia, a także do mierzenia poziomu glukozy we krwi żylnej lub tętniczej – wyłącznie przez personel medyczny. Tylko do diagnostyki in vitro.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Produkt spełnia wymagania normy EN ISO 15197.

Dane techniczne:
Zakres pomiarowy: 20-600mg/dl (1,1-33,3mmol/l). Normalny poziom glukozy przed śniadaniem: 70-105mg/dl (3,9-5,8mmol/l) 1 lub 2 godz. Po posiłku: <120-160mg/dl (6,7-8,9mmol/l) (zakres jest tylko informacją).

Sposób użycia Pasków testowych glukoza Novama MultiCheck Pro+:

Należy stosować zgodnie z przeznaczeniem. Jeśli wyświetla się „lo”, poziom glukozy we krwi może być poniżej 20mg/dl (1,1mmol/l), jeśli wyświetla się „Hi”, poziom glukozy we krwi może przekraczać 600mg/dl (33,3mmol/l).

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel