NOVAMA MultiCheck Pro+ Paski testowe kwas moczowy x 25 sztuk

  • Wyrób medyczny Novama MultiCheck Pro+ Paski testowe kwas moczowy jest przeznaczony do stosowania z urządzeniami z serii Novama MultiCheck Pro+. Służy do mierzenia stężenia kwasu moczowego w pełnej krwi włośniczkowej pobranej z opuszki palca.
  • NOVAMA MultiCheck Pro+ Paski testowe kwas moczowy x 25 sztuk
Producent: novamed
Kod produktu: 41237
74,73 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Skład chemiczny Novama MultiCheck Pro+ Paski testowe kwas moczowy:

Środek zwilżający: celuloza. Inne składniki (bufor, środek powierzchniowo czynny itp.): < 0,01mg.

Działanie Novama MultiCheck Pro+ Paski testowe kwas moczowy:

Novama MultiCheck Pro+ Paski testowe kwas moczowy to wyrób medyczny pasujący do urządzeń Novama MultiCheck Pro+. Jest to produkt przeznaczony do pomiaru poziomu kwasu moczowego w pełnej krwi włośniczkowej z opuszki palca. Test działa z wykorzystaniem technologii biosensorów elektrochemicznych. Dokładność testu przeprowadzono z krwią włośniczkową z palca i porównano z kalibratorami z instrumentów referencyjnych odniesionych do normy NIST SRM 913.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny Novama MultiCheck Pro+ Paski testowe kwas moczowy przeznaczony do stosowania w celu pomiaru poziomu kwasu moczowego w krwi włośniczkowej. Produkt wyłącznie do diagnostyki in vitro. Można stosować w warunkach domowych i placówkach medycznych.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła.

Dane techniczne:
Zakres pomiarowy: 3-20mg/dl (0,18-1,19mmol/l); normalny zakres dla zdrowego mężczyzny: 3,4-7,0mg/dl (0,2-0,42mmol/l); normalny zakres dla zdrowej kobiety: 2,4-6,0mg/dl (0,14-0,36mmol/l) (zakres jest tylko wartością odniesienia).

Sposób użycia Pasków testowych kwas moczowy Novama MultiCheck Pro+:

Stosować zgodnie z przeznaczeniem. W przypadku, gdy na mierniku wyświetla się „Lo”, poziom kwasu moczowego może być poniżej 3mg/dl (0,18mmol/l), gdy na glukometrze wyświetla się „Hi”, poziom kwasu moczowego może przekraczać 20mg/dl (1,19mmol/l).

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel