Test antygenowy Combo Grypa A/B + COVID-19/RSV x 1 sztuka

  • Test antygenowy Grypa A/B + COVID-19/RSV to wyrób medyczny do samokontroli. Jeden test umożliwia wykrywanie obecności aż 4 wirusów – grypy typu A, grypy typu B, RSV, SARS-CoV-2. Test jest prosty do zrobienia, wynik można poznać już po 15 minutach.
  • Test antygenowy Combo Grypa A/B + COVID-19/RSV x 1 sztuka
Producent: Diather
Kod produktu: 41559
21,41 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

W zestawie Test antygenowy Grypa A/B + COVID-19/RSV:

Kaseta testowa, sterylna wymazówka, probówka z buforem, statyw, woreczek na odpady, instrukcja użycia.

Działanie Test antygenowy Grypa A/B + COVID-19/RSV:

Wyrób medyczny Test antygenowy Grypa A/B + COVID-19/RSV to test na obecność aż 4 wirusów. Jet to test immunochromatograficzny do diagnostyki in vitro, który przeznaczony jest do jakościowego, różnicowego wykrywania antygenu białka nukleokapsydu wirusa grypy typu A (też podtyp H1N1), wirusa grypy typu B, wirusa RSV i/lub wirusa SARS-CoV-2 w próbce pobranej z nosa. Wymaz można wykonać u osób bez objawów i z objawami, a także u osób, które podejrzewają zakażenie grypą typu A/B, RSV i/lub COVID-19. Wynik pozytywny oznacza, że osoba badana prawdopodobnie jest zakażona grypą typu A/B, RSV lub COVID-19, taki wynik wymaga zachowania środków ostrożności i konsultacji z lekarzem.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny Test antygenowy Grypa A/B + COVID-19/RSV przeznaczony do jakościowego, różnicowego wykrywania antygenu białka nukleokapsydu wirusa grypy typu A (także podtyp H1N1), wirusa grypy typu B, wirusa RSV i/lub wirusa SARS-CoV-2 w próbkach wymazu z nosa. Do stosowania u osób z objawami zakażenia lub bez objawów, a także w przypadku podejrzenia zakażenia grypą typu A/B, RSV i/lub COVID-19. Przeznaczony dla dorosłych i dzieci. Wskazaniami do wykonania badania są: gorączka, ból głowy, osłabienie, dreszcze, katar, zapalenie gardła, kontakt z osobą zakażoną, podejrzenie infekcji COVID-19.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Produkt jednorazowego użytku.

Sposób użycia Testu antygenowego Grypa A/B + COVID-19/RSV:

Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Przed zastosowaniem należy przeczytać instrukcję użytkowania. Osoby dorosłe i młodzież powyżej 14. roku życia mogą samodzielnie pobrać próbkę, natomiast u dzieci i młodzieży do 14. roku życia wymaz muszą zrobić osoby dorosłe. Należy postępować ściśle według zaleceń producenta. Probówkę ustawić w statywie, pobrać próbkę z nosa, używając sterylnej wymazówki. Końcówkę wymazówki obrócić kilka razy w jednym otworze nosowym, następnie w drugim otworze nosowym. Wymazówkę włożyć do probówki, kilka razy obrócić i wycisnąć. Zatkać probówkę, obrócić kilka razy. Roztwór dodać do wskazanego okienka na płytce testowej. Odczytać wynik po 15 minutach. Wynik jest nieważny, jeśli nie pojawi się linia w obszarze kontrolnym C. Wynik jest negatywny, jeśli pojawia się tylko linia w obszarze testowanym C. Test na grypę A/B: pojawiają się linie we wszystkich polach (C, T2, T1) – oznacza to wykrycie wirusa grypy typu A/B. Linia T2 powiązana jest z grypą typu B, natomiast linia T1 powiązana jest z grypą typu A. Test na COVID-19/RSV: pojawiają się linie we wszystkich polach (C, T2, T1) – oznacza to wykrycie wirusa COVID-19/RSV. Linia T2 powiązana jest z wirusem COVID-19, natomiast linia T1 powiązana jest z wirusem RSV.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel