COVID-19 Antigen test antygenowy wymaz z nosa x 1 sztuka

  • COVID-19 Antigen test antygenowy wymaz z nosa to wyrób medyczny do samokontroli. Test wykrywa w próbce wymazu z nosa antygeny wirusa SARS-CoV-2 wywołującego COVID-19. Badanie jest proste w wykonaniu, wynik można odczytać już po 15 minutach.
  • COVID-19 Antigen test antygenowy wymaz z nosa x 1 sztuka
Producent: Diather
Kod produktu: 41872
8,51 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

W zestawie COVID-19 Antigen test antygenowy wymaz z nosa:

Saszetka z testem kasetkowym, bufor ekstrakcyjny, wymazówka, instrukcja obsługi.

Działanie COVID-19 Antigen test antygenowy wymaz z nosa:

Wyrób medyczny COVID-19 Antigen test antygenowy wymaz z nosa wskazany jest do stosowania w przypadku podejrzenia zakażenia koronawirusem i występowania takich objawów jak ból gardła, utrata węchu i smaku, gorączka. Jest to test immunochromatograficzny do wykrywania antygenów wirusa SARS-CoV-2 w próbkach wymazu z nosa. Produkt jest przeznaczony do samodzielnego stosowania u osób powyżej 15. roku życia. Poniżej 15. roku życia test powinna wykonywać osoba dorosła. Test zapewnia wstępny wynik badania przesiewowego w kierunku zakażenia koronawirusem. Trzeba pamiętać, że pozytywny wynik należy potwierdzić testem PCR.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny COVID-19 Antigen test antygenowy wymaz z nosa przeznaczony do stosowania w celu wykrywania antygenów wirusa SARS-CoV-2 wywołującego COVID-19 w wymazie z nosa. Wskazaniem do wykonania testu jest gorączka, suchy kaszel, zmęczenie, bóle mięśni, utrata węchu i smaku.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Produkt jednorazowego użytku.

Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku krwawienia z nosa.

Sposób użycia testu antygenowego wymaz z nosa COVID-19 Antigen:

Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Przed zastosowaniem należy przeczytać ulotkę informacyjną. Wykonać wymaz z obu otworów nosowych. Następnie włożyć wymazówkę do probówki z buforem. Pięciokrotnie obrócić wymazówkę, następnie ją wyciągnąć, ściskając probówkę. Zamknąć probówkę. Następnie trzy krople nanieść we wskazanym miejscu na płytce testowej. Odczytać wynik po 15-20 minutach. Interpretacja wyniku: wynik negatywny – pojawia się tylko jedna linia w polu kontrolnym C; wynik pozytywny – pojawiają się dwie linie, jedna w polu kontrolnym C i druga w polu testowym T; wynik nieważny – nie pojawia żadna linia lub pojawia się tylko linia w polu testowym T.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel