Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Inhalator Pombo dla dzieci WHB04 x 1 sztuka

  • Inhalator Pombo dla dzieci WHB04 to urządzenie wskazane do stosowania do podawania leków drogą wziewną. Jest to inhalator sprężarkowy z pompą tłokową przeznaczony do pracy ciągłej do 3 godzin. Urządzenie przekształca płynny lek w mgiełkę.
  • Inhalator Pombo dla dzieci WHB04 x 1 sztuka
Producent: PMT Sp. z o.o.
Kod produktu: 42407
110,94 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Polecane produkty

W zestawie Inhalator Pombo dla dzieci WHB04:

Rurka łącząca, pojemnik na lek, maska dla dorosłych, maska pediatryczna.

Działanie Inhalator Pombo dla dzieci WHB04:

Przeznaczony do pracy ciągłej do 3 godzin inhalator sprężarkowy z pompą tłokową (pneumatyczny) polecany jest do podawania większości roztworów medycznych. Inhalator Pombo dla dzieci WHB04 cechuje się wysoką frakcją respirabilną 80%. Urządzenie zmienia płynny lek w mgiełkę, która jest łatwa do inhalacji. Inhalator wytwarza strumień powietrza, który trafia do nebulizatora przez przewód powietrzny. Gdy powietrze trafi już do nebulizatora, przekształca roztwór w aerozol. Wiele leków podawanych w taki sposób działa skuteczniej.

Zastosowanie:
Inhalator Pombo dla dzieci WHB04 przeznaczony do stosowania u dzieci i dorosłych do podawania leków drogą wziewną.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Zawsze po użyciu należy oczyścić i odtłuścić alkoholem lub preparatem do dezynfekcji końcówki wężyka. Każdy użytkownik inhalatora powinien mieć swój zestaw maseczka + wężyk, niezależnie czy jest to osoba z rodziny.

Dane techniczne:
Napięcie: 230V/50Hz, zasilacz: T 2A-250V, maks. ciśnienie: ok.1,2 barów. Wymiary: 205mm x 168mm x 100mm. Waga: 1,7kg. Poziom hałasu (odl. 1m): 60dB(A). Praca ciągła. Nebulizator: minimalna dawka leku – 2ml, maksymalna dawka leku – 8ml, objętość pozostająca w nebulizatorze do 1ml, funkcje respirabilne – 0.5 do 5μm 80%; ciśnienie robocze (z nebulizatorem) – ok. 0,60bar; warunki pracy: temperatura: min. 5st. C; maks. 40st. C; wilgotność powietrza: min. 10%; maks. 95%; warunki przechowywania: temperatura: min. -25st. C; maks. 70st. C; wilgotność powietrza: min. 10%; maks. 95%; warunki transportu: temperatura: min. -25st.C; maks. 70st. C; wilgotność powietrza: min. 10%; maks. 95%; warunki przechowywania i pracy mają zastosowanie przy ciśnieniu atmosferycznym: min. 700hPa; maks. 1060HPa.

Sposób użycia Inhalatora Pombo dla dzieci WHB04:

Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją obsługi. Zabieg wykonywać w pozycji leżącej lub siedzącej. Należy upewnić się, czy wszystkie części są czyste. Przygotować lek do inhalacji i 0,9% roztwór NaCl, jeśli jest zalecany do stworzenia roztworu o mniejszym stężeniu, aby urządzenie mogło wytworzyć aerozol. Następnie jeden koniec wężyka połączyć z inhalatorem, drugi z maseczką lub ustnikiem, upewnić się, że maseczka dobrze przylega do nosa i ust. Włączyć urządzenie do prądu i uruchomić. Lek zmieni się z płynnej postaci w mgiełkę. Inhalacja jest zakończona, gdy mgiełka przestanie być widoczna.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel