Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Test S3 Candida Albicans, Trichomonas vaginalis, Gardnerella vaginalis x 1 sztuka

  • Wyrób medyczny Test S3 Candida Albicans, Trichomonas vaginalis, Gardnerella vaginalis to test typu 3 w 1 do wykrywania chorób przenoszonych droga płciową – rzęsistkowicy, grzybicy, bakteryjnego zapalenia pochwy. Test do samodzielnego wykonania.
  • Test S3 Candida Albicans, Trichomonas vaginalis, Gardnerella vaginalis x 1 sztuka
Producent: Farmabol
Kod produktu: 42609
109,91 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

W zestawie Test S3 Candida Albicans, Trichomonas vaginalis, Gardnerella vaginalis:

Urządzenie testujące w postaci kasetki, zakraplacz, miseczka na mocz, probówka z buforem ekstrakcyjnym (0,01% soli fizjologicznej Tris, 0,05% azydku sodu, 0,1% T-100, detergent (pH 7,5)), instrukcja w języku polskim.

Działanie Test S3 Candida Albicans, Trichomonas vaginalis, Gardnerella vaginalis:

Test S3 Candida Albicans, Trichomonas vaginalis, Gardnerella vaginalis to wyrób medyczny do samodzielnego stosowania w celu wykrywania i różnicowania chorób intymnych przenoszonych drogą płciową – rzęsistkowicy (zakażenie rzęsistkiem pochwowym (Trichomonas Vaginalis)), grzybicy (zakażenie wywoływane przez drożdżaka bielnika białego (Candida Albicans)), bakteryjne zapalenie pochwy (zakażenie wywoływane przez bakterię (Gardnerella Vaginalis)). Warto wiedzieć, że test można wykonywać nie tylko u kobiet, ale również u mężczyzn. Badanie wykonuje się z próbki moczu (najlepiej porannego). Na wynik czeka się zaledwie 15 minut. Wczesne rozpoznanie i prawidłowe leczenie chorób intymnych jest bardzo ważne, gdyż ich zignorowanie może mieć poważne konsekwencję, np. niepłodność, nowotwory, uszkodzenia płodu, ciążę pozamaciczną, infekcje u noworodków i niemowląt.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny Test S3 Candida Albicans, Trichomonas vaginalis, Gardnerella vaginalis przeznaczony do wykrywania i różnicowania chorób przenoszonych drogą płciową u kobiet i mężczyzn.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła.

Sposób użycia Testu S3 Candida Albicans, Trichomonas vaginalis, Gardnerella vaginalis:

Należy stosować zgodnie z przeznaczeniem. Należy zapoznać się z instrukcją przed rozpoczęciem badania. Do pojemniczka dołączonego do zestawu należy zebrać próbkę moczu – najlepiej porannego. Probówkę z buforem położyć pionowo na stole. Zakraplaczem odmierzyć 0,5ml moczu i umieścić go w probówce z buforem. Po zakręceniu probówki przez 5 sekund obracać ją zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Następnie umieścić po 4 krople roztworu w oznaczonych obszarach na kasetce testowej (S) – TV, CA, GV. Po 15 minutach odczytać wynik (wynik odczytany po 30 minutach jest nieważny). Interpretacja wyniku: wynik pozytywny – pojawiają się dwie kolorowe linie: w strefie kontrolnej i w strefie testowej; wynik negatywny – pojawia się tylko linia w strefie kontrolnej; wynik nieprawidłowy – nie pojawia się linia w strefie kontrolnej, należy zrobić nowy test.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel