Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Test T1 Szybki test antygenowy na Trichomonas vaginalis x 1 sztuka

  • Test T1 Szybki test antygenowy na Trichomonas vaginalis to wyrób medyczny przeznaczony do samodzielnego wykonania w domu. Test służy do wykonania badania z próbki moczu w kierunku zakażenia rzęsistkiem pochwowym m.in. u kobiet przed porodem.
  • Test T1 Szybki test antygenowy na Trichomonas vaginalis x 1 sztuka
Producent: Farmabol
Kod produktu: 42606
67,68 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

W zestawie Test T1 Szybki test antygenowy na Trichomonas vaginalis:

Urządzenie testujące, zakraplacz, miseczka na mocz, probówka ekstrakcyjna z buforem (0,01% soli fizjologicznej Tris, 0,05% azydku sodu, 0,1% Tween-20, detergent (pH 7,5)), instrukcja w języku polskim.

Działanie Test T1 Szybki test antygenowy na Trichomonas vaginalis:

Rzęsistek pochwowy (Trichomonas vaginalis) jest pasożytem, który bytuje w drogach moczowo-płciowych człowieka. Jest odpowiedzialny za wywoływanie choroby zakaźnej zwanej rzęsistkowicą. Do zakażenia dochodzi drogą płciową, podczas korzystania z ręcznika osoby zakażonej lub korzystania z toalet publicznych. Zakażenie rzęsistkiem pochwowym jest szczególnie groźne u kobiet w ciąży, gdyż jego konsekwencją może być niska waga urodzeniowa dziecka, przedwczesny poród lub przeniesienie infekcji na dziecko podczas porodu. Wyrób medyczny Test T1 Szybki test antygenowy na Trichomonas vaginalis służy do samodzielnego wykonania w domu, jest to test w kierunku zakażenia rzęsistkiem pochwowym. Do badania potrzebna jest próbka moczu, najlepiej porannego, test umożliwia określenie jakościowe antygenu rzęsistka pochwowego w próbce moczu i w sposób wizualny przedstawia wynik na urządzeniu kasetkowym. Test jest prosty do wykonania, wynik pojawia się już w ciągu 15 minut.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny Test T1 Szybki test antygenowy na Trichomonas vaginalis przeznaczony do wykonania badania w kierunku zakażenia Trichomonas vaginalis, czyli rzęsistkiem pochwowym. Polecany dla kobiet i mężczyzn odczuwających objawy zakażenia, a także dla kobiet w ciąży i przed porodem.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła.

Sposób użycia Szybkiego testu antygenowego na Trichomonas vaginalis Test T1:

Należy stosować zgodnie z przeznaczeniem. Należy przeczytać instrukcję przed wykonaniem testu. Zebrać próbkę moczu do pojemnika dołączonego do zestawu. Probówkę położyć pionowo na stole, odpowiednią ilość moczu (0,5ml) pobrać za pomocą zakraplacza, następnie wlać do probówki z buforem. Zakręcić probówkę, następnie należy ją obracać zgodnie z ruchem wskazówek zegarka przez 5 sekund. Ostrożnie wlać 4 krople roztworu do zaznaczonego obszaru na kasetce testowej (S). Wynik odczytać po 15 minutach. Wynik odczytany po 30 minutach jest niewiarygodny. Interpretacja wyniku: wynik pozytywny (potwierdza zakażenie) – dwie kolorowe linie, jedna w strefie kontrolnej, druga w strefie testowej; wynik negatywny – pojawia się jedna kolorowa linia w strefie kontrolnej; wynik nieprawidłowy – nie pojawia się linia kontrolna, należy powtórzyć test.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel