SARS-CoV-2 Antygen zestaw testowy (LFIA) x 1 sztuka

  • Wyrób medyczny SARS-CoV-2 Antygen zestaw testowy (LFIA) jest wskazany do samokontroli. Pozwala wykryć antygeny białka nukleookapsydu wirusa SARS-CoV-2 w próbce wymazu pobranego z nosa. Test z łatwością można wykonać samodzielnie w domu.
  • SARS-CoV-2 Antygen zestaw testowy (LFIA) x 1 sztuka
Producent: Diather
Kod produktu: 42643
7,65 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

W zestawie SARS-CoV-2 Antygen zestaw testowy (LFIA):

Saszetka z testem kasetkowym – 1szt., bufor ekstrakcyjny z końcówką zakraplająca – 1szt., wymazówka – 1szt., instrukcja obsługi, torebka na odpady biologiczne – 1szt.

Działanie SARS-CoV-2 Antygen zestaw testowy (LFIA):

Zestaw testowy do samokontroli, który wykonuje się w warunkach domowych. Wyrób medyczny SARS-CoV-2 Antygen zestaw testowy (LFIA) to test immunochromatograficzny wskazany do diagnostyki in vitro. Służy do szybkiego, jakościowego wykrywania antygenów białka nukleookapsydu wirusa SARS-CoV-2 w próbkach wymazu z nosa. Test jest prosty do wykonania, wynik pojawia się w ciągu 15 minut. Można go stosować u osób z objawami lub bez objawów, u których podejrzewane jest zakażenie koronawirusem, jest przeznaczony głównie dla osób od 18. roku życia. Test można wykonywać też u młodzieży i dzieci oraz u osób w podeszłym wieku, przy czym test powinna wówczas wykonywać osoba dorosła.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny SARS-CoV-2 Antygen zestaw testowy (LFIA) przeznaczony do stosowania w celu szybkiego, jakościowego wykrywania antygenów białka nukleookapsydu wirusa SARS-CoV-2 w próbkach wymazu z nosa. Wskazania do wykonania testu: gorączka, zmęczenie, suchy kaszel, utrata węchu i smaku, bóle mięśni.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła.

Sposób użycia zestawu testowego (LFIA) SARS-CoV-2 Antygen:

Stosować zgodnie z zaleceniami i przeznaczeniem. Przed użyciem zapoznać się z instrukcją. Przed rozpoczęciem testu umyć ręce. Przygotować probówkę z buforem, następnie wykonać wymaz, używając wymazówki. Należy ją umieścić w jamie nosowej i przekręcić 5 razy. Następnie wymazówkę włożyć do probówki, 10 razy ją obrócić i 5 razy ścisnąć. Ściskając probówkę, wysunąć wymazówkę, złamać patyczek i zamknąć probówkę. Cztery krople umieścić w oznaczonym miejscu na kasetce testowej. Wynik odczytać po 15 minutach. Interpretacja wyniku: wynik pozytywny: pojawiają się dwie linie – jedna w strefie kontrolnej C i jedna w strefie testowej T; wynik ujemny – pojawia się tylko linia w strefie kontrolnej C; wynik nieważny – nie pojawia się linia kontrolna C.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel